Yükleniyor...
Sponsored

JPMorgan Analistleri, Bitcoin (BTC) Fiyat Hedeflerini Açıkladı

JPMorgan, Bitcoin (BTC) hedefini 150.

jpmorgan bitcoin

JPMorgan, Bitcoin (BTC) hedefini 150.000 dolara çıkardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Amerikan bankacılık devi JPMorgan, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in uzun vadede 150.000 dolara ulaşacağı tahmin ediyorr. Bu, geçen yılki 146,000 dolar hedefinden ufak bir artışla güncellenmiş rakam.

Banka aynı zamanda lider kripto para biriminin gerçeğe uygun değerinin şu anda 38.000 dolar civarında olduğunu ve bunun şu anda büyük spot borsalarda işlem gördüğü yerden yaklaşık %13 daha düşük olduğunu belirtti. JPMorgan’ın değerlendirmesi, Bitcoin’in oynaklığının altına kıyasla dört kat daha yüksek olduğu gerçeğine dayanıyor. BTC’nin daha değerli olabilmesi için önemli ölçüde daha az oynak hale gelmesi gerekir.

Bununla beraber başka bir ayı piyasası, JPMorgan tarafından Bitcoin’in benimsenmesinin önündeki en büyük engel olarak görülüyor:

“Bitcoin için ileriye dönük en büyük zorluk, oynaklığı ve daha fazla kurumsal kabulü engelleyen yükseliş ve düşüş döngüleridir.”

Bitcoin, etkileyici bir geri dönüş yapmadan önce 24 Ocak’ta 32.950 dolara kadar geriledi. 8 Şubat’ta Bitcoin, Bitstamp borsasında 45.501 dolarla zirve yaptı, ancak rallli kısa bir sürede durdu.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 44.244 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x