JPMorgan CEO'su Jamie Dimon: Hükümetler Hemen Hemen Her Şeyi Regüle Eder, Bitcoin'i de Regüle Edecekler • Coinkolik
Yükleniyor...

JPMorgan CEO’su Jamie Dimon: Hükümetler Hemen Hemen Her Şeyi Regüle Eder, Bitcoin’i de Regüle Edecekler

JPMorgan CEO'su Jamie Dimon, Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu.

jmorgan dimon bitcoin

JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu. Dimon, hükümetlerin genelde her şeyi regüle ettiğini, Bitcoin’in (BTC) de yakın zamanda regüle edileceğini düşünüyor.

Dimon verdiği bir röportajda şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin’i gerçekten umursamıyorum. Bence insanlar bunun üzerine çok fazla zaman ve nefes harcıyor. Ama regüle edilecek. Hükümetler hemen hemen her şeyi regüle eder. Varlık mıdır bilmiyorum. Döviz mi bilmiyorum. Bir para birimi olup olmadığını bilmiyorum. Menkul kıymetler kanunu mu bilmiyorum ama yapacaklar. Ve bu onu bir dereceye kadar kısıtlayacaktır. Ama ortadan kaldırır mı, hiçbir fikrim yok ve kişisel olarak umurumda değil. Ben bitcoin alıcısı değilim.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dimon, Bitcoin satın almak için borç para alanları “aptal” olarak nitelendirdi. Dimon, konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Bence Bitcoin satın almak için borç para alırsanız aptalsınız. Bu, önümüzdeki beş yıl içinde fiyatının 10 katına çıkamayacağı anlamına gelmiyor. Ama bunu umursamıyorum. Ne istediğini anlamayı, istediğini yapmayı ve başarılı olmayı uzun zaman önce öğrendim. Lale soğanlarını hepimiz biliyoruz. Hepimiz internet hisselerini biliyoruz. Spekülasyon, komünist ülkeler de dahil olmak üzere dünyadaki her pazarda olur.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x