Yükleniyor...
Sponsored

TRON Kurucusu Justin Sun’dan Ukrayna’ya Tepki

TRON yaratıcısı, Ukrayna hükümetinin haksız muamele yaptığını dile getirdi.

justin sun

TRON yaratıcısı, Ukrayna hükümetinin haksız muamele yaptığını dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TRON kurucusu Justin Sun, Ukrayna’nın kendisini bir Rus işgalinden korumaya çalışırken TRON kullanıcılarına ücretsiz kripto para göndermediği konusunda tepki gösterdi.

Önceki gün, Ukrayna hükümetinin resmi Twitter hesabı, Ethereum’un kurucu ortağı ve Polkadot’un ortak yaratıcısı Gavin Wood’un Ukrayna’ya 5 milyon dolar değerinde DOT bağışlamasıyla ilgili gönderisine yanıt verdi ve “Airdrop onaylandı” diyerek 3 Mart’ta snapshot alınacağını ifade etti. Bu ifadeler bağış yapanlara airdrop yollanacağı şeklinde yorumlandı.

Sun, TRON kullanıcılarının USDT olarak 1,2 milyon dolar bağışta bulunduklarını ancak şimdi airdrop konusunda tamamen görmezden gelindiklerini söyledi:

“Bu ADALETSİZ bir durum. Düzeltmemiz gerekiyor!”

Sun, ek olarak bu konunun onunla ilgili olmadığını söyledi:

“Benim için değil! En ​​başta Ukrayna’ya bağışta bulunan ve geri dönüş için hiçbir şey beklemeyen 5.000’den fazla kişi için!”

Sun’ın bu ifadeleri kripto para topluluğunda tepki yarattı. Bir kullanıcı, “Konuştuğunuz insanların şu anda gerçek mermilerden ve gerçek bombalardan kaçtığının farkında mısın? Ve onların yaptıklarını durdurmalarını ve sana lanet olası bir airdrop vermelerini istiyorsun” ifadelerini kullandı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x