Yükleniyor...

Kanadalı Emlak Şirketi, Kripto Para Kabul Edecek

Kripto para birimleri birçok alanda kullanılmaya başlandı.

kanadali emlak sirketi kripto para kabul edecekad

Kripto para birimleri birçok alanda kullanılmaya başlandı. Son olarak Kanadalı gayrimenkul şirketi Ray Junior Courtemanche’den bir hamle geldi. Courtemanche, kripto para ödemelerini kabul edeceğini duyurdu. 

Yapılan bir basın açıklamasında şirket, işlemler için kripto para birimlerinden yararlanan artan sayıda müşteri tarafından kriptoyu entegre etme ihtiyacının gerekli olduğunu belirtti. Bunun yanında devam eden ayı piyasasına rağmen Courtemanche, kripto para birimlerini bir ödeme seçeneği olarak entegre etmenin doğru zamanının geldiğini belirtti. Kripto ödemelerinin kullanımı, Kanada’daki ve dünyadaki müşterileri etkileyecek.

Kanadalı Emlak Şirketi Courtemanche’den Kripto Para Hamlesi

Kanadalı gayrimenkul şirketi Ray Junior Courtemanche, kripto ödemelerini entegre ettiği için artık Bitcoin ile Kanada’da bir apartman dairesi satın alabilir.

kanadali emlak sirketi kripto para kabul edecekss

Courtemanche konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Giderek daha fazla insan kripto para birimine yöneliyor. Ben sadece kriptoyu kabul edebilmek için basit ve etkili bir yol bekliyordum.

Ayrıca Courtemanche, kripto ödemelerinin güvenli ve güvenilir işlemler gibi avantajlardan bahsederek geleneksel ödeme seçeneklerine kıyasla ek avantajlar sağladığını belirtti. 

Ek olarak, kripto işlemlerinde aracıların ortadan kaldırılmasının daha fazla insanı farklı varlıkları benimsemeye teşvik edeceğini belirtti. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner