Yükleniyor...

Kevin Smith, Son Filmini NFT Olarak Yayınlayacak

Dizilerden, filmlere, filmlerden, kitaplara, kitaplardan, şiirlere aklınıza gelen hemen hemen her şey NFT’ye dönüştürülebilir.

NFT 1 1

Dizilerden, filmlere, filmlerden, kitaplara, kitaplardan, şiirlere aklınıza gelen hemen hemen her şey NFT’ye dönüştürülebilir. Birçok ünlü isim NFT sektörüne girmeye devam ediyor. Bu kez ünlü yönetmen ve oyuncu Kevin Smith, son filmini NFT olarak yayınlayacağını açıkladı.

“Clerks”, “Chasing Amy” ve “Jay and Silent Bob Strike Back” gibi kült klasiklerin yapımcısı Kevin Smith, Çarşamba günü yaptığı açıklamada, son filmi “KillRoy Was Here”ı NFT koleksiyonu olarak yayınlayacağını duyurdu.

Smith, Quentin Tarantino’nun “Pulp Fiction” NFT’lerine ev sahipliği yapan ağ olan Cosmos tabanlı Secret Network’ü kullanıyor. NFT’nin “KillRoy” planları yaklaşık bir yıldır tartışılırken, detayları daha yeni yeni gün yüzüne çıkıyor.

Tarantino koleksiyonunda olduğu gibi, Smith’in koleksiyon ürünleri de Secret Network’ün gizliliğine güvenecek: “komedi-korku” filminin yanı sıra bonus sahne arkası görüntüleri de dahil olmak üzere içeriğini yalnızca NFT sahiplerinin görebileceği hale getirecek.

Smith, CoinDesk’e verdiği bir röportajda, şunları söyledi;

“Herkes, özellikle ün sahibi insanlar, NFT’leri para kazanmanın yeni bir yol olarak kullanıyor. Ama benim için tamamen yeni yaratıcı oyun alanı. Bana çocukların yepyeni şeyler yaratabildikleri YouTube devrimini hatırlatıyor. O zaman kaçırdım ama bir daha yapmayacağım.”

5.555 kişilik koleksiyondaki her NFT, her biri filmin ana karakterine farklı bir yorum getiren kendi yaratıcı sanat eseriyle birlikte gelecek. Smith’in planı, sahiplerin karakterleri kendi içeriklerini oluşturmak için kullanmaları ve ardından filmin devamı olarak en iyi kreasyonları öne çıkarmaları.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner