Yükleniyor...

Kıdemli Trader Peter Brandt: Bitcoin’in (BTC) Fiyat Düzeltmesi Tarihsel Olarak Çok Hafif

Dünyanın en saygın klasik grafikçilerinden ve emtia trader'larından biri olan Peter L.

peter bitcoin

Dünyanın en saygın klasik grafikçilerinden ve emtia trader’larından biri olan Peter L. Brandt, Bitcoin’in (BTC) en son fiyat düzeltmesinin tarihsel gerilemelere kıyasla “çok hafif” olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Brandt, yakın tarihli bir tweet serisinde Bitcoin’in neredeyse 65.000 dolardan yaklaşık %20’lik fiyat düzeltmesini inceledi. Popüler tüccar, Bitcoin’in boğa döngülerinin tarihsel olarak 46.600 dolar civarında hesapladığı 18 haftalık hareketli ortalamayı test ettiğini belirtti.

Brandt, Bitcoin’in yakın vadede bu kadar ciddi bir geri adım atma ihtimalinin düşük olduğunu iddia etti ancak Bitcoin’in “sürprizlerle dolu bir geçmişi” olduğunu da kabul etti.

Brandt, son fiyat düzeltmesini “Lazer Göz” meme’ine bağladı. Brandt, bir kripto piyasasında düzeltme şansının, MicroStrategy’den Michael Saylor gibi popüler figürlerin biyografilerinde görülen “lazer gözlerin yaygınlığıyla doğrudan ilişkili” olduğunu söylüyor.

Brandt daha önce teorisini Laura Shin ve Willy Woo ile yaptığı bir sohbet sırasında da (bu ayın başlarında) açıklamıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x