Kıdemli Trader Tone Vays, Bitcoin (BTC) Fiyat Beklentisi Hakkında Konuştu • Coinkolik
Yükleniyor...

Kıdemli Trader Tone Vays, Bitcoin (BTC) Fiyat Beklentisi Hakkında Konuştu

Tecrübeli trader ve analist Tone Vays, mevcut fiyat hareketinin sadece kuru gürültü olduğunu ve güçlü bir Bitcoin (BTC) patlaması öngördüğünü ifade etti.

tone vays

Tecrübeli trader ve analist Tone Vays, mevcut fiyat hareketinin sadece kuru gürültü olduğunu ve güçlü bir Bitcoin (BTC) patlaması öngördüğünü ifade etti.

Yeni bir videoda Vays, BTC’nin Mart 2020’de pandemi kaynaklı çöküşten kurtulduğundan beri yükselişte olduğunu söyledi.

“Bu sadece boğa piyasasında bir hız tümseği. Tam orada %50 hız tümseği yaşadık (Mayıs 2021)… Ve şimdi ise yaklaşık %38 hız tümseği yaşadık.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Vays’e göre, Bitcoin aylık grafikte yükselen büyük bir üçgen içinde işlem görüyor. Teknik oluşum, bir varlık direnci kırdığında yükseliş trendinin devam ettiğini gösteren bir yükseliş modelidir.

“Bunun patlamasını bekleyemem. Ve ne kadar geç patlarsa, yukarı yönde o kadar şiddetli olacak. [Bitcoin] harika görünüyor. Aylık grafik kesinlikle harika görünüyor.”

Vays’in grafiğine göre BTC, 100.000 doların üzerinde büyük bir ralliyi ateşlemek için 60.000 dolar civarında direnç almalıdır.

Kısa vadede Vays, Bitcoin’in onu düşük seviyenin kesinlikle içinde olduğuna ikna etmek için kilit bir seviyenin üzerine çıkması gerektiğini söylüyor.

“Bu dört günlük mumda hareketli ortalamadan biraz geri çekildik. Ancak sonraki dört günlük mum, bir sonraki hareketli ortalamayı kolayca kırabilir ve bu mumun ardından hareketli bir ortalama geçişine sahip olacağınız anlamına gelir. Yani bir sonraki mum bize güç gösteriyorsa… Bir sonraki mum 51,750 dolar kırarsa, o zaman %20 ila %33’ü piyasaya geri koyardım.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x