Yükleniyor...

Kraken CEO’su, Tüm Servetini Bitcoin’e (BTC) Yatırabileceğini Söyledi

Kraken CEO'su Jesse Powell, Bitcoin'in (BTC) 20 bin dolara gerilemesi halinde tüm servetini Bitcoin'e yatıracağını söyledi.

jesse

Kraken CEO’su Jesse Powell, Bitcoin’in (BTC) 20 bin dolara gerilemesi halinde tüm servetini Bitcoin’e yatıracağını söyledi.

Kripto para borsası Kraken’ın CEO’su Jesse Powell, geçtiğimiz Temmuz ayında servetinin yarısını Bitcoin satın almak için kullandığını açıkladı. Bugün de yaptığı açıklamada, varlığın değerinin 20.000 dolara düşmesi halinde tüm servetini Bitcoin’e tahsis edeceğini söyledi.

Powell, kripto paraların çöküşü konusunda endişeli değil. Powell, 2011 yılından beri sektörün içerisinde aktif bir rol oynuyor.

Powell, Bitcoin’in değeri 40.000 doların altındayken bir satın alma fırsatı olduğunu ifade etti. Ona göre insanların Bitcoin’e yatırım yapması için en doğru zaman. Ancak Powell bunları söylerken varlığın değeri 50.000 dolar civarında yer alıyordu. Kraken CEO’su daha da ileri giderek ABD dolarının değerinin “sıfıra gideceğini” savundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner