Yükleniyor...

Kripto Analitik Firması Santiment, Litecoin’in (LTC) Tehlikeli Bölgede Olduğunu Söylüyor

Analitik firma Santiment, Litecoin'in yeni yerel zirvelere hızlı bir biçimde ulaşarak tehlikeli bölgeye girdiği konusunda yatırımcıları uyardı.

ltc 5

Analitik firma Santiment, Litecoin’in yeni yerel zirvelere hızlı bir biçimde ulaşarak tehlikeli bölgeye girdiği konusunda yatırımcıları uyardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Santiment, Litecoin’in fiyat hareketini takip etmek ve ağın genel durumunu ölçmek için birkaç metriğe işaret etti.

Firma, Litecoin’in tehlikeli bölgede yer aldığını çünkü kısa vadeli yatırımcıların artık kar elde edebilecek bir konumda olduğunu vurguluyor. Santiment, mevcut değere göre şu anda dolaşımda olan tüm kriptoların ortalama karını ve zararını gösteren MVRV yedi günlük göstergesini kullanıyor.”

“Litecoin sahiplerinin kısa vadeli kar ve zararlarını ölçen MVRV 7D, şu anda tüm kısa vadeli sahipleri karda olduğu için tehlike bölgesinde yer aldığımızı gösteriyor. Bu kısa vadeli yatırımcıları biraz kar almaya teşvik edebilir”

ltc 1

Santiment, Litecoin değerinin Eylül ayının en düşük seviyesinden bu yana Bitcoin’in kazanımlarını yakalamış gibi göründüğünü de vurguluyor.

“Unutulmaması gereken ilginç konu, LTC değerinin BTC’lere çok yakın yansımasıdır. Bu aynı zamanda BTC düştüğünde herhangi bir güç göstermediği için LTC’nin güçlü bir altcoin olmadığı ve esas olarak BTC’nin onu sürüklediği manasına geliyor”

ltc2

Santiment, Litecoin’in konsolide olmasını beklese de firma bir zincir üstü ölçümün LTC ağı için güçlü bir sinyale sahip olduğunu da belirtiyor.

ltc3

Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Hasan
Hasan
1 yıl önce

Bukadar düşmüş 100 altına inmiş hangi tehlikeden bassediyorsunuz günaydın teklikemi kalmış buralardan almayalımda daha nereden alalım sıfırlanacakmı bu nasıl dahmin 400 den 100 olmuş hala tehlike diyorlar töbe yeterartık bir dursun

1
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x