Kripto Borsası FTX İkna Etti: Ünlü Oyuncu ve Yönetmen Larry David Reklamda Oynamayı Kabul Etti • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Borsası FTX İkna Etti: Ünlü Oyuncu ve Yönetmen Larry David Reklamda Oynamayı Kabul Etti

Oyuncu, yazar, komedyen, yapımcı, yönetmen ve Seinfeld dizisinin yaratıcılarından Larry David, kripto para borsası FTX'i tanıtan büyük bütçeli bir reklamda oynadı.

larry david ftx kriptto

Oyuncu, yazar, komedyen, yapımcı, yönetmen ve Seinfeld dizisinin yaratıcılarından Larry David, kripto para borsası FTX’i tanıtan büyük bütçeli bir reklamda oynadı. Reklam, ilk olarak Superbowl 2022’nin ilk yarısında yayınlandı.

Bilinen bir reklam karşıtı olan Larry David, kripto paraları anlatan bir reklamda görünmeyi kabul etti. Bu, David’in görünmeyi kabul ettiği ilk reklam. Kripto borsası FTX, Larry David’i ikna etmeyi başardı. Reklam, 13 Şubat 2022 Pazar günü gerçekleşen Super Bowl 56’da ilk kez yayınlandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Reklam, şüphecileri kripto para kabulüne ikna etmek ve dijital para ekosistemini büyütmek için tasarlandı. FTX Kurucu Ortağı ve CEO’su Sam Bankman-Fried şöyle dedi:

“İnsanlarla bulundukları yerde tanışmamız gerekiyor, bu da şüpheciliği benimsemek anlamına geliyor. Şu anda kriptonun en büyük savunucuları olan birçok insanın bir zamanlar önemli çekinceleri vardı.”

Reklam, Larry David’in hem Seinfeld hem de Curb Your Enthusiasm’daki uzun süreli yaratıcı ortağı Jeff Schaffer tarafından yönetildi. Schaffer’a göre, konsept FTX’in yaratıcı ajansı dentsuMB tarafından sunuldu. Konsept Larry David’i etkiledi. David daha önce hiç reklamda oynamadı. Ama sonunda, bir reklamda oynamayı kabul etti.

Schaffer, “Larry’nin yıllar boyunca bira markalarından tuvaletlere kadar sonsuz sayıda reklam talipleri oldu” ifadelerini kullandı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x