Yükleniyor...

Kripto Cüzdanı DeBank, 25 Milyon Dolarlık Fon Topladı

DeFi hizmetlerine erişim sağlayan bir kripto cüzdanı olan DeBank, yapılan finansman turunda 25 milyon dolar fon topladı.

dolar 2

DeFi hizmetlerine erişim sağlayan bir kripto cüzdanı olan DeBank, yapılan finansman turunda 25 milyon dolar fon topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sequoia China tarafından yönetilen finansman turuna Dragonfly Capital, Youbi Capital, Coinbase Ventures, Crypto.com Capital, Circle ve Ledger da katıldı.

2018 yılında kurulan Çin merkezli DeBank’ın şu anki değeri 200 milyon dolar. Daha önce açıklanmayan miktarlarda finansman turlarına katılan DeBank’in, toplam finansmanı ise belirsiz.

DeBank, elde edilen fonların nasıl kullanılacağına ilişkin bir bilgi paylaşmadı.

DeBank şu anda, Ethereum (ETH), Binance Smart Chain ve Avalanche (AVAX) de dahil olmak üzere 15’ten fazla blockchain üzerinde yaklaşık 800 farklı DeFi protokolüne destek sağlıyor. Platform temel olarak, kullanıcıların hangi DeFi protokollerine ne kadar yatırdıklarını ve kullanıcılara ne kadar kazandırdıklarını takip etmelerine yardımcı oluyor.

DeBank’in ilerleyen dönemlerde Solana ve Harmony’i destekleme planları da söz konusu.

Platformun en önemli iki rakibi Zapper ve Zerion olarak öne çıkıyor. Zapper geçtiğimiz Mayıs ayında 15 milyon dolarlık fon toplarken, Zerion da Temmuz atında 8,2 milyon dolarlık fon topladı.

Kripto firmaları 2021 yılı boyunca finansman turlarında 25 milyar doların üzerinde fon elde etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x