Kripto Para Analisti Benjamin Cowen, Polygon'un (MATIC) Yükselişe Geçebileceğini Düşünüyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Para Analisti Benjamin Cowen, Polygon’un (MATIC) Yükselişe Geçebileceğini Düşünüyor

Kripto para analisti Benjamin Cowen, yerel token'ı MATIC'in son aylarda yükseliş eğiliminde olduğu Ethereum (ETH) ölçekleme çözümü Polygon'un gelecekteki durumuna göz attı.

polygon

Kripto para analisti Benjamin Cowen, yerel token’ı MATIC’in son aylarda yükseliş eğiliminde olduğu Ethereum (ETH) ölçekleme çözümü Polygon’un gelecekteki durumuna göz attı.

Cowen, katman-2 protokolünü ilk iki kripto varlığı olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum ile karşılaştırarak altcoinin nasıl ilerleyebileceğini değerlendirdi. Cowen, MATIC’in son zamanlarda ABD doları karşısında iyi performans göstermesine rağmen, BTC karşısında nasıl biriktiğinin de önemli bir ölçü olduğunu belirtiyor.

“Gerçekten sürdürülebilir bir çıkış yakalayabilmemiz için Bitcoin’in ideal olarak boğa piyasası destek bandının üzerine çıktığını görmek istediğimizi biliyoruz. Bitcoin bu seviyelerin üzerine çıkabilirse, MATIC için en iyi senaryo bu olacaktır. Şu anda Bitcoin hala seviyenin altında ve MATIC hala yükseliyor. Ancak en iyi piyasa koşullarına sahip olmak için Bitcoin’in 53 bin dolara geri döndüğünü görmeliyiz. [Bu] aslında oldukça ideal olurdu ve MATIC’i ideal bir durum için hazırlardı.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cowen’in altcoinin gücünün veya zayıflığının nihai barometresi olduğuna inandığı MATIC/ETH çiftini de inceledi.

“Şimdi gerçek test, hepimizin bildiği gibi, Ethereum’a karşı ne yapıyor? Ya Ethereum’a karşı kötü bir duruma düşerse?Şu an kötü durumda mı? Pek sayılmaz. Bu burada oldukça güzel bir trendde. Ve en son tekrar patlamaya başladığını görebilirsiniz. Bu seviyelerde [0.00036916 ETH veya yaklaşık 1.62 dolar] destek tutuyor gibi görünüyor, tekrar boğa piyasası destek bandının üzerinde ve aynı zamanda MATIC/ETH değerlemesi açısından tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşıyor. Oraya ulaşmak için, sabit bir Ethereum değerlemesi için %61 veya %62 daha tırmanması gerekir. Bu aslında MATIC’in değerini 3,50 doların üzerine çıkaracaktır.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x