Yükleniyor...

Kripto Para Analisti Justin Bennett’a göre, Bitcoin (BTC) Fiyatında Ralli Çok Yakın

Popüler kripto para analisti Justin Bennett, Bitcoin (BTC) için büyük bir rallinin önümüzdeki günlerde çok olası bir senaryo olduğunu söylüyor.

bitcoin ralli

Popüler kripto para analisti Justin Bennett, Bitcoin (BTC) için büyük bir rallinin önümüzdeki günlerde çok olası bir senaryo olduğunu söylüyor.

Yeni bir videoda Bennett, BTC’nin tarihi fiyat hareketindeki kalıplara bir göz atıyor ve piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi için %20-30’luk bir rallinin yaklaştığını söylüyor. Bennett’a göre 2021’in başından beri Bitcoin ne zaman büyük bir fiyat düşüşü görse, ralliden önceki günlerde veya haftalarda genellikle bu noktanın altına düşer. Ona göre, BTC bu sürecin dalgalanmaya hazır olduğu aşamada olabilir.

“2021’in başından beri, tasfiye fitilinin altına düştüğümüz yeri görebiliyorsunuz, sonra daha yükseğe hareket ediyoruz. Her seferinde bu meydana geldi. Bitcoin için ortalama hareket yaklaşık %63’tür, yani tüm bu hareketlerin ortalamasını alırsanız bu yaklaşık %63’tür. En küçüğü [Nisan ayında] buradaydı ve bu yaklaşık %27 idi… Burada neyin olası olduğuna dair bir fikir edinmek için geçmiş fiyat hareketini kullanırsak ve burada 40.000 dolara bakarsak… %27 civarındaki en küçük hareketi elde edersek, bu, piyasayı 50.000 dolara getirir, ve bu aslında çok mantıklı olurdu çünkü biliyoruz ki 50.000 ile 53.000 dolar arasındaki bu alanın önemli olması muhtemel.”

Bennett, satıcıların bu aralığı direnç olarak savunacakları göz önüne alındığında, 50.000 ila 53.000 dolar arasında bir fiyatın bir ralli hedefi olarak mantıklı olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, Bitcoin’in önce 45.600 dolarlık seviyeyi kırarak rallisini başlatması gerektiğini söylüyor.

“BTC’de daha fazla konsolidasyon. Hâlâ önümüzdeki birkaç hafta içinde 45.600 dolar ve potansiyel olarak 50.000-53.000 dolara doğru bir hareket bekliyorum.”

Bitcoin yazı yazarken, 42.800 dolardan el değiştiriyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x