Yükleniyor...

Kripto Para Analisti, KuCoin Token’ın (KCS) Yükseleceğini Düşünüyor

Popüler kripto para analisti ve trader Kevin Svenson, bir sonraki boğa koşusu boyunca bir borsa altcoin'in piyasa değeri sıralamasında 50 basamaktan fazla yükseleceğini düşünüyor.

kcs

Popüler kripto para analisti ve trader Kevin Svenson, bir sonraki boğa koşusu boyunca bir borsa altcoin’in piyasa değeri sıralamasında 50 basamaktan fazla yükseleceğini düşünüyor.

Yeni bir tweet’te Svenson, KuCoin Token’ın (KCS) Binance Coin (BNB) ve Cronos’un (CRO) ayak izlerini takip edeceğini ve piyasa değeri bakımından 80. en büyük kripto para birimi sırasından yükselerek ilk 25 içine gireceğini söyledi.

“KuCoin Token, Kasım 2021’den bu yana yaşanan tüm düşüş trendi boyunca en güçlü varlıklardan biriydi. BTC’ye karşı yükseldi ve değerini korudu… bu yüzden KCS’nin bir boğada ne yapacağını hayal edin.”

KuCoin, Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine inşa edilmiş, borsaya özgü bir token’dır. KuCoin’in yerel token’ı olan KCS, işlem ücretlerini azaltarak ve sahipleri ödüllendirerek ağdaki katılımı teşvik etmek için kullanılır. KuCoin yazı yazılırken 21.56 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde yaklaşık %19 arttı. İleriye dönük olarak, Svenson, şu anda en iyi 100 piyasa değeri sıralamasında yer alan tüm kripto varlıkları arasında en iyi performans gösteren altcoin olacağını düşünüyor.

Bu ayın başlarında analist, Layer-2 protokolü Loopring’de (LRC) bir fiyat artışı yaşanacağını söylemişti.

LRC’nin fiyat artışı, GameStop’un blok zinciri üzerine inşa edilen yeni NFT platformunun beta sürümünü erken kayıtlar ve fon mevduatları için yayında olduğunu duyurmasıyla aynı zamana denk geldi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x