Anasayfa Bitcoin (BTC) Kripto Para Analisti Selcoin: Bitcoin'de Akümülasyonun Son Aşamalarına Gelindi

Kripto Para Analisti Selcoin: Bitcoin’de Akümülasyonun Son Aşamalarına Gelindi

Twitter’da Selcoin olarak bilinen kripto para analisti ve trader’ı, Bitcoin’e ilişkin yeni değerlendirmelerini paylaştı. Analist, “48 saat içinde yeni ataklar başlayacak” diyerek son günlerdeki derin sessizliğin bozulacağının sinyalini verdi.

Selcoin, “Bitcoin’de akümülasyonun son aşamalarına geldik. 48 saat içinde yeni ataklar başlayacak. Önce silkeleme tamamlanır arkasından yukarı yönlü yolculuk başlar.” değerlendirmesinde bulundu.

“Silkeleme tamamlanır”a açıklık getiren kripto para analisti, silkelemenin aşağı yönlü olacağını ve bu hareketle long pozisyonların patlatılacağını belirtti. “Tüm bunların ardından yukarı yönlü hareket başlayacak” diye ekledi ve aşağı yönlü hareketin 8.940 dolar ila 9.300 dolar bandına kadar sert şekilde gerçekleşebileceğinin altını çizdi. “Fazla zaman kalmadı, hareketler başlayacak” diyerek de Bitcoin’deki son günlerdeki derin sessizliğin artık sona ereceğini ifade etti.

Akümülasyon, kelime anlamı olarak biriktirmeye karşılık gelirken, yatırım veya harcama amacıyla yapılan birikim için kullanılmaktadır.

Bitcoin fiyatı son 7 gündür 10.900 dolar ila 11.250 dolar arasında konsolide oluyor. Bu konsolidasyon süresinde fiyat 11.900 dolara kadar çıktı, ancak hacimsiz bir yükseliş olduğu için bu seviyede tutunamayarak geldiği yere geri döndü. En büyük kripto para birimi yayın sırasında 11.247 dolardan el değiştiriyordu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
50.632,790.32%