Yükleniyor...

Kripto Para Borsası OKEx 36 İşlem Çiftini Delist Ediyor!

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Malta merkezli OKEx, 36 kripto para işlem çiftini delist edeceğini duyurdu.

OKEX Delist

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Malta merkezli OKEx, 36 kripto para işlem çiftini delist edeceğini duyurdu. Borsanın 36 kripto para işlem çiftini delist etmesinin nedeni ise düşük likidite ve ticari hacim olarak gösterildi.

Delist edilen baz kripto paralar Ethereum (ETH) ile OKB (OKB). Delist edilen kripto para işlem çiftlerinin tamamı şu şekilde:

VIB/ETH, VITE/OKB, VITE/ETH, GNT/ETH, PPT/ETH, PAY/ETH, XAS/OKB, ZCO/OKB, ZCO/ETH, DADI/ETH, R/ETH, LBA/OKB, LBA/ETH, ITC/ETH, RNT/ETH, RFR/ETH, NAS/OKB, SOC/ETH, BEC/ETH THETA/ETH, EDO/ETH, ARK/ETH, DPY/ETH, PST/ETH, XUC/ETH, LET/ETH, LET/OKB, BKX/OKB, YOU/OKB, SDA/OKB, HPB/OKB, KAN/OKB, ORS/OKB, WIN/OKB, UGC/ETH, CAI/OKB.

OKEx, 5 Ağustos’a Türkiye Saati ile 07:00 itibariyle delist uygulamasının uygulamaya alınacağını belirtti.

Delist edilen işlem çiftlerinden en dikkat çekeni ise şüphesiz WIN. Tron tabanlı merkeziyetsiz uygulama projesi WINk’in kripto para birimi olan WIN, Binance’nin IEO’su sonrası inanılmaz bir yükseliş kaydetmiş ve kumar odaklı proje olan TRON ekosisteminde piyasaya sürülen ilk merkeziyetsiz uygulama olarak da tarihe geçmişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x