Yükleniyor...

Kripto Para Borsası OKEx de Bitcoin SV Tartışmasına Dahil Oldu!

Büyük kripto para borsası OKEx, 16 Nisan'da yayınladığı bir dizi tweet'te Bitcoin SV'yi (BSV) platformundan kaldırmama kararı aldıklarını açıkladı.

OKex Bitcoin SV

Büyük kripto para borsası OKEx, 16 Nisan’da yayınladığı bir dizi tweet’te Bitcoin SV’yi (BSV) platformundan kaldırmama kararı aldıklarını açıkladı.

OKEx şu anda son 24 saatte 1,3 milyar dolar olan düzeltilmiş işlem hacmiyle CoinMarketCap borsaları arasında ilk sırada yer alıyor.

Yapılan duyuruda, teknolojiyi geliştirme, likidite ve uyumluluk konularını inceledikten sonra BSV’nin delisting ve gizleme kriterlerini karşılamadığı doğrulandı deniliyor. Son tweet, kararın arkasındaki nedeni daha da açıklıyor:

Tarafsız bir platform olarak OKEx, tüm özel ekiplerin Bitcoin teknolojisini ilerletme çabalarına saygı duyuyor ve belirli teknik yönlere eğilim göstermiyor.

Bazı kullanıcılar, OKEx’in BSV’yi listelemeye devam etme kararının kripto para cüzdanı Relayx’in kurucusu Jack C. Liu ile olan ortaklığında BSV tabanlı bir borsa başlatma girişiminde etkilendiğini öne sürüyor.

Okex’in tweet’ine yapılan yorumlara bakıldığında, insanların borsayı tarafsız duruşundan dolayı tebrik ettikleri ve BSV’nin platformdan kaldırılması konusunda ısrar ettikleri görülüyor.

Dün, kripto para borsası Binance aldığı kararla 22 Nisan’da Bitcoin SV’yi delisting edeceğini açıkladı. Onu Shapeshift borsası ve dev kripto para cüzdan sağlayıcısı Blockchain.com takip etti. Kraken’in yaptığı anket sonucuna bakıldığında, Kraken’in de yakın zamanda BSV’yi delist etmesi bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner