Yükleniyor...

Kripto Para Piyasasında Son Durum – 25 Mart 2022

Bitcoin yükselişini sürdürüyor.

kripto para piyasasinda son durum 25 mart 2022

Bitcoin yükselişini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde elde ettiği kazanımlarını korumayı sürdüren Bitcoin, bugün 45.000 doları aştı ve Mart başından beri görülmeyen seviyelere ulaştı. Son 24 saate yaklaşık %5’lik bir yükseliş yaşayan Bitcoin yayın saati itibariyle 45.086 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin, özellikle Fed toplantısının yarattığı baskıdan kurtulmasının ardından iyi bir yükseliş yaşadı. Rusya’dan enerji satışının kripto varlıklar ile gerçekleşebileceği açıklamaları gelmesi ve Terra’nın Luna Foundation Guard (LFG) vakfının UST’yi desteklemek için 10 milyar dolarlık Bitcoin rezervi oluşturması haberleri yükselişi destekledi.

Ethereum %5 Yükseldi 

Ethereum dün iyi bir sıçrama kaydederek işlem gördüğü 3.000 dolar civarından 3.180 dolara kadar yükselmişti. Bugün ise Bitcoin’e benzer şekilde, %5’lik bir yükseliş daha yaşadı ve 3.200 dolara yakın işlem gördü. 

Axie Infinity %10’dan Fazla Yükseldi

Önde gelen NFT oyun projesi Axie Infinity’nin tokenı AXS, bugün %10’dan fazla değer kazandı. İşlem gördüğü 64 dolar seviyelerinden 74 dolara kadar yükselen AXS, yayın saati itibariyle 71 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner