Yükleniyor...

Kripto Para Uzmanına Göre Bu Altcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Yeniden Ziyaret Edebilir

Popüler kripto para trader’ı Loma, popüler bir altcoin‘in tüm zamanların en yüksek seviyesine geri döneceğini düşünüyor

pancake cake

Popüler kripto para trader’ı Loma, popüler bir altcoin‘in tüm zamanların en yüksek seviyesine geri döneceğini düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Loma olarak bilinen kripto para analisti, Binance’in yaklaşmakta olan 1.000.000.000 dolarlık büyüme fonunun Binance Smart Chain’in popüler merkeziyetsiz borsası Pancake Swap’ı (CAKE) yeniden canlandırabileceğini düşünüyor.

Loma, Binance‘in büyüme fonunun potansiyel bir katalizör olacağını ifade ederek CAKE’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44 dolara geri dönebileceğini söylüyor.

FBjikQJX0AAaqoG

Binance Salı günü Binance ekosistemini genişletmek için fon başlattığını duyurdu. Genişleme planları arasında, profesyonel tradeler için daha fazla esneklik ve desteğin yanı sıra, yenilik, kilitlenmiş toplam değer (TVL), aktif kullanıcılar veya işlem hacimlerine dayalı belirli protokollere likidite ödülleri sağlayacak olan Likidite Teşvik programına 100 milyon dolar tahsis edilmesi yer alıyor.

CoinGecko’ya göre Pancake Swap’ın TVL’si yazının yazıldığı sırada toplam 5.5 milyar dolardı. CAKE gün içinde %2 oranında artışla 20 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x