Yükleniyor...

Kripto Varlık Borsası BitMEX, Popüler Spor Kulübü AC Milan İle Anlaşma İmzaladı!

Kripto varlık borsası BitMEX, kulübün resmi maç formalarının kollarında logosunun reklamını yapmak için futbol kulübü AC Milan ile ortaklık kurdu.

bitmex milan

Kripto varlık borsası BitMEX, kulübün resmi maç formalarının kollarında logosunun reklamını yapmak için futbol kulübü AC Milan ile ortaklık kurdu. Anlaşmanın süresi açıklanmadı ancak birkaç yıl süreceği belirtildi.

Bir habere göre, logo hem erkek hem de kadın takımlarının yanı sıra eSports takımı AQM’nın da kollarında yer alacak. BitMEX CEO’su Alexander Höptner şunları söyledi:

“AC Milan ile ortaklığımız, marka bilinirliğini artırmaya ve kripto varlık anlayışını artırmaya çalışırken BitMEX için son derece heyecan verici yeni bir bölümün başlangıcıdır.”

BitMEX, son haftalarda birkaç büyük kripto-spor ortaklığının izinden gidiyor. FTX, Miami Heat Arena’nın adını FTX Arena, profesyonel bir e-spor takımının adını TSM’den TSM FTX olarak değiştirdi ve son olarak League of Legends Şampiyona Serisine sponsor olmak için Riot Games ile yedi yıllık bir anlaşma imzaladı.

Benzer şekilde, Crypto.com, markasını formalara koymak için UFC ile ortaklık kurdu ve ayrıca Formula 1, Ulusal Hokey Ligi takımı Montreal Canadiens ve futbol ligi Lega Serie A ile anlaşmalar yaptı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner