Kripto Varlık İşlem Platformları Arasında 157,7 Milyon XRP Transferi Gerçekleşti • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Varlık İşlem Platformları Arasında 157,7 Milyon XRP Transferi Gerçekleşti

Son analiz verilerine göre, büyük kripto varlık işlem platformları arasında yaklaşık 158 milyon XRP transferi gerçekleşti.

ripple xrp transfer

Son analiz verilerine göre, büyük kripto varlık işlem platformları arasında yaklaşık 158 milyon XRP transferi gerçekleşti.

Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre, son dokuz saat içinde 20.2 milyon XRP, 60 milyon XRP ve 77.5 milyon XRP üç büyük kripto varlık platformları arasında taşındı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance, Bybit’ten 77,5 milyon XRP aldı ve Huobi’ye 60 milyon XRP gönderdi. 20.2 milyon XRP ise Bitstamp’tan BitGo’ya kaydırıldı.

100 milyon XRP, Ripple tarafından Çin’e küçük parçalar halinde gönderilecek

Daha önce verdiğimiz bir habere göre, Ripple, ekstra XRP cüzdanlarından birine şaşırtıcı şekilde 100 milyon XRP bağladı. Daha sonra, bu büyük miktardaki kripto varlık küçük miktarlara bölünerek, Huobi platformuna aktarıldı.

Şimdiye kadar, 100 milyon XRP’den Çin kripto varlık pazarındaki en büyük platforma üç milyondan fazla token gönderildi. Çarşamba günü ve bugün de Huobi’ye toplam 1.542.780 adet gönderildi.

Ripple’dan Huobi’ye yapılan bu günlük işlemler 2021 yılı boyunca devam ediyor ve Çin platformuna taşınan günlük XRP miktarı her hafta değişiyor.

Bu hafta, yukarıda belirtilen miktar taşındı. Bundan bir hafta önce, Ripple Huobi’ye günde 3.099.200 XRP gönderdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x