Yükleniyor...
Sponsored

Kripto Varlık Platformu Bakkt, New York Borsası’nda İşlem Görmeye Başlıyor

Kripto varlık platformu Bakkt, 18 Ekim'den itibaren New York Menkul Kıymetler Borsası'nda (NYSE) işlem görmeye başlıyor.

kripto varlik platformu baktt new york borsasinda islem gormeye basliyor

Kripto varlık platformu Bakkt, 18 Ekim’den itibaren New York Menkul Kıymetler Borsası’nda (NYSE) işlem görmeye başlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Intercontinental Exchange’in (ICE) Cuma günü yaptığı açıklamaya göre, Bakkt Holdings ile VPC Impact Acquisition Holdings birleşmesi tamamlandı. Birleşmenin sonucu olarak Baktt, önümüzdeki Pazartesi günü New York Menkul Kıymetler Borsası’nda BKKT sembolü ile işlem görmeye başlayacak. Bakkt, Ocak ayında VPC ile birleşme yoluyla halka açılmayı planladığını duyurmuştu.

Baktt CEO’su Gavin Michael konu hakkında şunları söyledi:

“Platformumuzun faaliyet gösterdiği dijital varlık pazarını yeniden tanımlamaya devam etmesini bekliyoruz ve halka açık bir şirket olarak inovasyonumuzu, büyümemizi ve ölçeğimizi hızlandırma fırsatından heyecan duyuyoruz. Daha geniş bir ortak ekosistemi oluşturmaya, bugün yakaladığımız ve sunduğumuz dijital varlıkları genişletmeye ve birkaçını saymak gerekirse Choice Hotels, Wyndham Rewards, Google, Finastra ve Starbucks gibi sektörlerde lider şirketlerle ortaklık kurarak ivme kazanmaya odaklanmaya devam ediyoruz.”

Birleşme Bakkt’a 448 milyon dolarlık brüt gelir sağladı. Gelirin platformu geliştirmek, pazarlama çalışmalarını desteklemek ve mevcut ve gelecekteki ortaklıkları hızlandırmak için kullanılması planlanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x