Yükleniyor...

KuCoin Araştırmasına Göre, Almanların %44’ü Kripto Yatırımı Yapmayı Planlıyor

Kripto varlık alım satım platformu KuCoin’in yaptığı bir araştırma, Alman katılımcıların %44'ünün yakında kripto varlık satın almayı planladığını ortaya koydu.

kucoin arastirmasina gore almanlarin 44u kripto yatirimi yapmayi planliyor

Kripto varlık alım satım platformu KuCoin’in yaptığı bir araştırma, Alman katılımcıların %44’ünün yakında kripto varlık satın almayı planladığını ortaya koydu. 

Önde gelen kripto platformlarından KuCoin,  “Into the Cryptoverse 2022” adlı bir rapor yayımladı. Raporda Alman katılımcıların %44’ünün bir şekilde “finansın geleceğinin bir parçası olmak için kripto varlıklara yatırım yapmaya” hevesli olduğu ortaya çıktı. Katılımcıların %35’i bunu pasif gelir elde etme fırsatları için düşünürken; %30’u ise kriptoyu güvenilir bir değer deposu olarak gördüğü için yapacağını söyledi.

Ayrıca 18 – 60 yaşları arasındaki kesimin %16’sının kriptoya halihazırda yatırım yaptığı veya kripto işlemi yaptığı kaydedildi. Kriptoya ilgi duyanların %77’sinin yatırım yapmak için araştırma yaptığı; %31’inin ise kripto varlık ödünç vermeyi planladığı belirtildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x