Yükleniyor...

KuCoin Araştırmasına Göre, Almanların %44’ü Kripto Yatırımı Yapmayı Planlıyor

Kripto varlık alım satım platformu KuCoin’in yaptığı bir araştırma, Alman katılımcıların %44'ünün yakında kripto varlık satın almayı planladığını ortaya koydu.

kucoin arastirmasina gore almanlarin 44u kripto yatirimi yapmayi planliyor

Kripto varlık alım satım platformu KuCoin’in yaptığı bir araştırma, Alman katılımcıların %44’ünün yakında kripto varlık satın almayı planladığını ortaya koydu. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Önde gelen kripto platformlarından KuCoin,  “Into the Cryptoverse 2022” adlı bir rapor yayımladı. Raporda Alman katılımcıların %44’ünün bir şekilde “finansın geleceğinin bir parçası olmak için kripto varlıklara yatırım yapmaya” hevesli olduğu ortaya çıktı. Katılımcıların %35’i bunu pasif gelir elde etme fırsatları için düşünürken; %30’u ise kriptoyu güvenilir bir değer deposu olarak gördüğü için yapacağını söyledi.

Ayrıca 18 – 60 yaşları arasındaki kesimin %16’sının kriptoya halihazırda yatırım yaptığı veya kripto işlemi yaptığı kaydedildi. Kriptoya ilgi duyanların %77’sinin yatırım yapmak için araştırma yaptığı; %31’inin ise kripto varlık ödünç vermeyi planladığı belirtildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x