Yükleniyor...

KuCoin, Web 3.0’ı Keşfetmek İçin Değerlemesini 150 Milyon Dolara Çıkardı

Önde gelen küresel kripto para borsası KuCoin, 150 milyon dolarlık B Serisi finansman turunu duyurdu ve değerlemesini 10 milyar dolar artırdı.

kucoin

Önde gelen küresel kripto para borsası KuCoin, 150 milyon dolarlık B Serisi finansman turunu duyurdu ve değerlemesini 10 milyar dolar artırdı.

Jump Crypto liderliğindeki tura, Circle Ventures, IDG Capital ve Matrix Partners olmak üzere birden fazla yatırım fonu katılım sağladı.

Yeni sermaye akışıyla KuCoin, merkezi ticaret hizmetlerinin ötesine geçebilecek. KuCoin Labs ve KuCoin Ventures gibi yatırım kolları aracılığıyla kripto cüzdanları, GameFi, DeFi ve NFT platformları dahil Web 3.0’daki varlığını genişletmesine olanak sağlayacak.

KuCoin’in topluluk üyeleri tarafından oluşturulan kamu zinciri olan KCC, aynı zamanda merkeziyetsiz bir ekosistem oluşturmak için kaynakların dağıtılacağı önemli bir altyapı olacak.

KuCoin ayrıca B Serisi turundan şu amaçlarla yararlanmayı planlıyor:

• On kat performans artışı sağlayan yeni nesil KuCoin çekirdek ticaret sistemini oluşturun.

• 200’den fazla ülke ve bölgede 18 milyon kullanıcıya daha iyi hizmet vermek için KuCoin’in küresel düzenleme çabalarını destekleyin.

• Platformu daha güvenli ve erişilebilir kılmak için güvenlik ve risk yönetimi sistemlerini geliştirin.

KuCoin CEO’su Johnny Lyu konuyla ilgili şunları söyledi:

“Jump Crypto ve Circle Ventures dahil olmak üzere önde gelen yatırımcılardan gelen güven oyu, vizyonumuzu sağlamlaştırıyor. KuCoin, tüm yatırımcılar için inşa edildi. Yeni yatırımcılar ve ortaklar, KuCoin’i kripto alanına güvenilir bir ağ geçidi ile eş anlamlı hale getirmeye katkıda bulunacak.”

Jump Crypto Asya Başkanı Tak Fujishima ise şöyle konuştu:

“KuCoin, küresel bir izleyici kitlesine kapsamlı bir kripto hizmetleri platformu sağlıyor ve tura liderlik etmekten gurur duymamızın birçok nedeninden biri de bu. Web 3.0 ve kripto pazarlarının büyümesini desteklemek için vadeli işlemler ve marj ticareti, borç verme, stake etme ve pasif getiri oluşturma konusundaki tekliflerini büyütmeye ve genişletmeye devam ederken şirketi desteklemekten memnuniyet duyuyoruz.”

CoinMarketCap’e göre KuCoin, piyasadaki en büyük beşinci kripto borsası. 2018 yılının Kasım ayında KuCoin, Round A finansmanında 20 milyon dolar yatırım almıştı.

KuCoin Hakkında

Eylül 2017’de başlatılan KuCoin, 700’den fazla dijital varlık için küresel bir kripto para borsasıdır. Şu anda dünya çapında 207 ülke ve bölgede 18 milyon kullanıcısına Spot ticaret, Marj ticareti, P2P fiat ticareti, Vadeli işlem ticareti, Staking ve Borç Verme sağlıyor.

CoinMarketCap’e göre KuCoin şu anda en iyi 5 kripto borsasından biri. Ayrıca Forbes, KuCoin’i 2021’in En İyi Kripto Borsalarından biri olarak seçti. 2022’de The Ascent, KuCoin’i En İyi Kripto Borsaları ve Uygulamaları olarak seçti.

Daha fazlasını öğrenmek için https://www.kucoin.com adresini ziyaret edin.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner