Yükleniyor...

Küresel XRP Hacmi, Yılın 2. Çeyreğinde %98 Oranında Artış Gösterdi

Ripple'ın (XRP) ikinci çeyrek raporunda göre, piyasa değerine göre en büyük altıncı kripto para birimi olan XRP, yılın ikinci çeyreğinde işlem hacmini 4.

xrp 1

Ripple’ın (XRP) ikinci çeyrek raporunda göre, piyasa değerine göre en büyük altıncı kripto para birimi olan XRP, yılın ikinci çeyreğinde işlem hacmini 4.4 milyar dolara çıkardı. Bu bir önceki çeyreğe göre %98 oranında bir artışa işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP’nin tüm tarihi boyunca, en yüksek işlem hacmine sahip dört gününü de bu çeyrek içerisinde yaşadı.

Varlık ikinci çeyreğe patlama yaparak başladı. XRP değeri %254 oranında yükseldi ve 1,96 dolara yükseldi. Ancak XRP, bir hafta içerisinde %30 oranında değer kaybetti ve genel piyasa düzeltmesinden de etkilendi. Yine de varlık ikinci çeyrekte kabaca %15 oranında artış gösterdi.

Bu sarsıcı hareketler nedeniyle, XRP’nin oynaklığı yüzde 11,5’e yükseldi. Bu Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) kıyasla çok daha yüksek.

XRP Satışları Artış Gösterdi

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından XRP satışlarıyla federal menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiği iddiasıyla mahkemeye çıkarılan Ripple, yılın ikinci çeyreğinde 157 milyon dolarlık XRP satışı gerçekleşti. Şirket yılın ilk çeyreğinde 150 milyon dolarlık satış gerçekleştirdiğini duyurmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x