Anasayfa Haberler Litecoin Blok Ödülü Yarılanmasına Bir Aydan Az Bir Süre Kaldı!

Litecoin Blok Ödülü Yarılanmasına Bir Aydan Az Bir Süre Kaldı!

Toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birim Litecoin’de büyük değişime bir aydan az bir süre kaldı. Litecoin, beklenen blok ödülü yarılanmasına adım adım yaklaşıyor.

Litecoin blok ödülü her 840 bininci blokta bir yarı yarıya düşürülüyor. Bir sonraki yarılanma 1.680.000. blokta gerçekleşecek ve blok ödülü 25 LTC’den 12.5 LTC’ye düşecek. Yarılanma 5 Ağustos 2019’da gerçekleşecek.

Bir önceki Litecoin blok ödülü yarılanması 25 Ağustos 2015’te gerçekleşmiş, 50 LTC olan blok ödülü 25 LTC’ye düşürülmüştü.

Blok ödülündeki yarılanma Litecoin’i daha az bulunan bir dijital varlık haline getirecek. Bu da onun daha değerli olacağı anlamına geliyor. Şu anda dolaşımdaki LTC miktarı 62.548.391 ve maksimum LTC miktarı 84 milyonla sınırlı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları