Yükleniyor...

Litecoin (LTC) 150 Doları Geçmeye Hazır!

Litecoin (LTC), nihayet 100 dolarlık kritik direnç noktasını güçlü bir şekilde geçmeyi başardı.

Litecoin LTC 150 Dolar

Litecoin (LTC), nihayet 100 dolarlık kritik direnç noktasını güçlü bir şekilde geçmeyi başardı. Haberi hazırladığımız sırada beşinci sırada yer alan kripto para birimi 7 milyar dolarlık piyasa değeri ile 114,54 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Direnç seviyesini geçmek 2019’da yüzde 50’nin üzerinde değerini artıran Litecoin için yeni kapıların açılması anlamına geliyor. Litecoin’in 2019’a bir boğa koşusunda başladığı göz önüne alındığında aslında bu bir sürpriz değil. 2018’in Aralık ayında 23 dolara kadar düşen Litecoin fiyatı yılın başından bu yana istikrarlı bir şekilde yükseliyor.

Litecoin fiyatındaki dalgalanma doğrudan doğruya Ağustos ayında gerçekleşecek olan yarılanma (halving) ile ilgili. Yarılanmadan sonra madenciler için blok ödülü yüzde 50 azalatacak ve şu anda 25 LTC olan madencilik ödülü 12.5 LTC’ye düşürülecek. Litecoin hayati derecede önemli olan bir likiditeye sahip. Kullanılabilir kripto para birimleri arasında Litecoin’in likiditesine benzer bir likiditeye sahip başka bir kripto para birimi bulunmuyor.

Her yarılanmada olduğu gibi, kripto para para birimleri yarılanma sürecine yaklaştıkça değerlerini artırma eğilimindedir. Bu, 2019’daki etkileyici Litecoin performansını açıklamak için aslında yeterli. Ek olarak, Litecoin’in değeri son zamanlarda Bitcoin’in öncülüğünde boğaların desteğiyle de arttı.

Litecoin’de (LTC) Hedef 150 Dolar

Şimdi Litecoin fiyatı için asıl soru şu; fiyat nereye gidecek?  Bu noktada, varlık için bir sonraki fiyat hedefi 150 dolar. Eğer boğalar ağırlıklarını koyabilirlerse büyük olasılıkla hedefe ulaşılacak. Litecoin, sorunsuz bir şekilde yükselecek ve 150 doları geçecektir. Tüm mevcut sinyaller Litecoin fiyatının yukarı yönlü eğilimde olduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte, Litecoin fiyatı 50 günlük hareketli ortalamanın altına düşecek olursa kısa vadede 90 doların altı görülebilir. Ayrıca, varlık 90 dolarlık destek noktasının altına düşecek olursa fiyat 70 doların altına kadar gerileyebilir. Ancak, böyle bir düşüş şu aşamada pek olası durmuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x