Yükleniyor...

Lüks Moda Devi Louis Vuitton, Yeni NFT Koleksiyonu Yayınlayacak

Moda endüstrisi, metaverse ve NFT’lere yoğun ilgi gösteriyor.

Louis Vuitton NFT

Moda endüstrisi, metaverse ve NFT’lere yoğun ilgi gösteriyor. Birçok moda markası kendi NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü ve metaverse’te mağaza açmaya, sanal defileler yapmaya başladı. Lüks moda devi Louis Vuitton, mobil uygulama oyunu Louis: The Game içinde yeni NFT’ler yayınlayacağını duyurdu.

Uluslararası moda markası Louis Vuitton, mobil uygulama oyunu Louis: The Game’e bağlı yeni NFT ödülleri yayınlıyor. Sınırlı sayıda ücretsiz oyun içi NFT’leri toplayan oyuncular çekilişe katılmaya hak kazanacak.

Çekiliş 8 Ağustos’a kadar devam edecek ve oyuncular on yeni Vivienne NFT’sinden birini kazanma şansına sahip olacak.

Louis Vuitton, NFT’leri Uygulayan İlk Moda Markasından Biri

Louis The Game

Şu anda iki milyondan fazla indirilen Louis: The Game, Ağustos 2021’de piyasaya sürüldü. Oyun, içinde Louis Vuitton hakkında bilgi içeren kartpostalları toplayan Vivienne adlı avatarın etrafında dönüyor. NFT ödüllerinin yanı sıra marka, oyun yükseltmesinin bir parçası olarak oyuna yeni görevler de ekledi.

Markalar, NFT’ler ve diğer Web3 teknolojileri ile daha genç bir kitleyi kendilerine çekmeyi amaçlıyor. Geçtiğimiz ay metaverse moda haftası Decentraland’da yapıldı. Forever21, Dolce & Gabbana ve Gucci gibi çeşitli markalar Decentraland’da yerini almıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x