Madenciler Bitcoin'in (BTC) Ralli Yapmasını Bekliyor! İşte Nedeni • Coinkolik
Yükleniyor...

Madenciler Bitcoin’in (BTC) Ralli Yapmasını Bekliyor! İşte Nedeni

Son analiz verilerine göre, Bitcoin büyük bir birikim talebi görüyor ve madenciler BTC için madencilik cihazları satın almaya devam ediyor.

btc mine

Son analiz verilerine göre, Bitcoin büyük bir birikim talebi görüyor ve madenciler BTC için madencilik cihazları satın almaya devam ediyor.

CryptoQuant ve Glassnode tarafından sunulan son raporlar, Bitcoin’in hash oranı iyi bir dereceye kadar iyileşirken, Bitcoin madencilerinin BTC madencilik teçhizatı biriktirmeye devam ettiğini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir CryptoQuant analisti, Bitcoin’in 48.000 dolar seviyesini aşmasını ve bu nedenle, Çin ve diğer bazı ülkelerdeki kripto madenciliği yasağına rağmen Haziran ayından bu yana ekipman satın alımları olduğunu ifade ediyor.

Bu arada, Bitcoin hash oranı toparlanıyor.

Madenciler Bitcoin’in 48.000 Doların Üzerine Çıkmasını Bekliyor

CryptoQuant’a göre, Çinli kripto madencileri, Çin’in dışına Kanada ve Kazakistan gibi ülkelere taşınarak çalışmaya devam ettiler. Çin hükümetinin madencileri zorlamaya ve ülkenin güç merkezlerindeki yedek enerjiyi kesmeye başladığı Mayıs ayında karşılaştığı büyük düşüşün ardından Bitcoin hash oranını yukarı doğru gidiyor. BitInfocharts tarafından sağlanan verilere göre, yakın zamanda, Madenciler işlemleri doğrulamaya geri döndüklerinden, ana kripto para birimi 132.3511E seviyesine (29 Ağustos itibariyle) toparlandı.

CryptoQuant analisti, madencilerin “akıllı para spekülatörleri” olarak kabul edildiğini, çünkü Bitcoin fiyatını tahmin etme yeteneklerinin karlarını büyük ölçüde etkilediğini açıklıyor. Madenciler Haziran ayından beri madencilik ekipmanı satın alıyorlar. Analist, Bitcoin’in daha sonra ralli yapmasını bekledikleri için çalışmaya devam etmeye istekli olduklarına inanıyor. Bunun dışında Glassnode grafiği, Bitcoin’in şu anda büyük bir birikim talebinde olduğunu belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x