MAI Capital'den Chris Grisanti: 2022 Kripto Para Sektörü İçin Zor Bir Yıl Olabilir • Coinkolik
Yükleniyor...

MAI Capital’den Chris Grisanti: 2022 Kripto Para Sektörü İçin Zor Bir Yıl Olabilir

Ohio merkezli bağımsız yatırım danışmanı şirketi MAI Capital'den Chris Grisanti, kripto paraların 2022'de düşük performans göstermesini beklediğini söyledi.

Chris Grisanti kripto

Ohio merkezli bağımsız yatırım danışmanı şirketi MAI Capital’den Chris Grisanti, kripto paraların 2022’de düşük performans göstermesini beklediğini söyledi.

MAI Capital Management’in baş sermaye stratejisti Chris Grisanti, yakın tarihli bir röportajda, CNBC’ye 2022’nin kripto para sektörü için daha zor bir yıl olacağını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Grisanti, yeni varlık sınıfının büyük olasılıkla kendi başarısının kurbanı olacağını iddia ederek, dünyadaki çeşitli ülkelerin düzenleyici oyunlarını hızlandıracağını tahmin ederek şöyle konuştu;

“Her yerden düzenleme çağrıları olacak. (Çin’den, Avrupa’dan, ABD’den)”

En büyük iki kripto para birimi olan Bitcoin ve Ethereum’un olası bir düzenleyici saldırıya karşı koyabileceğini iddia ederek altcoinlerin en kötü darbeyi almasını bekliyor.

Grisanti, kurumların portföylerine “dijital para” ekleme fikriyle daha rahat büyüyeceklerini söyleyerek Bitcoin’in düzenlemelerden yararlanabileceğini dile getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x