Yükleniyor...
Sponsored

MakerDAO, İşlem Maliyetlerini Azaltmak İçin StarkNet’i Entegre Edecek

DAI stablecoin'in arkasındaki merkeziyetsiz kuruluş (DAO) MakerDAO, 28 Nisan tarihinde StarkWare tarafından oluşturulan Layer 2 ölçeklendirme çözümü StarkNet'i entegre edeceğini duyurdu.

MakerDAO

DAI stablecoin’in arkasındaki merkeziyetsiz kuruluş (DAO) MakerDAO, 28 Nisan tarihinde StarkWare tarafından oluşturulan Layer 2 ölçeklendirme çözümü StarkNet’i entegre edeceğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MakerDAO’dan Louis Baudoin, söz konusu entegrasyonun, DAI işlem maliyetlerini Ethereum’a kıyasla on kat azaltacağını söyledi.

MakerDAO, StarkNet’i Entegre Edecek

makerdao starknet

En büyük DeFi protokollerinden biri ve DAI stablecoin’in yaratıcısı olan MakerDAO, 28 Nisan’da Ethereum Layer 2 ağı StarkNet’i entegre etmeye hazırlanıyor.

MakerDAO’yu StarkNet’te dağıtmak, kullanıcıların DAI’yi daha hızlı ve daha ucuz bir maliyetle ticaret yapmasına olanak tanır.

MakerDAO’dan Louis Baudoin, hız konusunda şu anda StarkNet’teki işlemlerin 1-2 dakika sürdüğünü, ancak hedefin önümüzdeki yıl içinde bunu birkaç saniyeye indirmek olduğunu dile getirdi. Ayrıca Baudoin, StarkNet entegrasyonunun dört aşamada gerçekleşeceğini açıkladı.

MakerDAO gelecekte daha fazla ağı desteklemeyi hedefliyor. Baudoin, protokolün ilerde çoğu önemli ağı destekleyeceğini söyledi.

MakerDAO’nun StarkNet entegrasyonu, çok zincirli yol haritasının bir uzantısı olarak yer alacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x