Yükleniyor...

Mariah Carey, Kripto Farkındalığını Arttırmak Adına Gemini ile Ortaklık Kurdu

Ünlü sanatçı Mariah Carey, kripto farkındalığını arttırmak için, kripto varlık işlem platformu Gemini ile ortaklık kurdu.

mariah carey 2

Ünlü sanatçı Mariah Carey, kripto farkındalığını arttırmak için, kripto varlık işlem platformu Gemini ile ortaklık kurdu.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Carey, Bitcoin yatırımı yapmak için 5 doların bile yeteceğininden söz ettiği bir video yayınladı.

“Yatırım yapmak için bütün bir Bitcoin satın almanız gerekmediğini biliyor muydunuz? Gemini’de beş dolarlık Bitcoin satın alabilirsiniz”

Carey, borsanın kripto varlık odaklı eğitim kaynağı olan Cryptopedia’yı tanıtmaya devam etti.

Gemini, kripto varlıkları tanıtmak için “geniş bir demografik erişime” sahip birini aradığı söyleniyordu.

Gemini’nin kurucu ortağı Tyler Winklevoss, şirketin ana amacının insanları yeni varlık sınıfı hakkında eğitmek olduğunu söylüyor:

“Bitcoin ve Ethereum (ETH) gibi kriptolar, son on yılın en iyi performans gösteren varlıklarından ikisiydi. Gemini’deki amacımız, sizleri kriptolar konusunda eğitmek ve bu yeni varlık sınıfına katılmanızı basit, kolay ve güvenli hale getirmektir”

Mariah Carey’nin dünya çapında 200 milyondan fazla albüm sattığı düşünüldüğünde, Gemini’nin neden Carey’i tercih ettiği daha anlaşılır hale geliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner