Yükleniyor...

Mark Cuban, En Büyük Altcoin Yatırımlarının İkisini Açıkladı

Milyarder yatırımcı Mark Cuban, iki popüler altcoin'e yoğun bir biçimde yatırım yaptığını ifade etti.

cuban

Milyarder yatırımcı Mark Cuban, iki popüler altcoin’e yoğun bir biçimde yatırım yaptığını ifade etti.

Cuban, Crypto Banter’a verdiği röportajda, güçlü kullanım durumu sebebiyle en çok Ethereum (ETH) ve Polygon’a (MATIC) yatırım yaptığını vurguladıç

“Bitcoin harika bir değer deposu, ancak Ethereum ve Polygon’un faydasını görmeye başlayabilirsiniz.

İki ağ üzerinde de giderek daha fazla uygulamanın ortaya çıktığını görmeye başlıyorsunuz ve gas fee açısından ETH 2.0 ile ne olacağını göreceğiz. Bence Polygon harika bir iş çıkardı ve aynı şeyi yapmaya çalışan farklı blokzincirleri de var”

Ethereum en önemli akıllı sözleşme platformuyken, Polygon Ethereum blok zincirinde merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) geniş çapta benimsenmesini sağlamak için tasarlanan bir katman-2 ölçeklendirme çözümüdür.

Milyarder, ana akım tüketiciler için büyük bir hit olacak ilk kripto tabanlı uygulama arayışında olduğunu söyledi:

“Bütün blockchain’ler bir tür ölüm kalım savaşında, kullanıcıları ve uygulamaları elde etmek için çalışıyor. Bence sokakta yürüyen birinin “evet bunu kullanıyorum” diyebileceği bir uygulama geliştiren proje öne çıkacak. Tıpkı Instagram gibi

Başlangıçta Instagram’ın ne olduğunu herkes bilmiyordu fakat zamanla herkes öğrendi ve viral oldu. Henüz kripto tabanlı viral olan bir uygulama yok. Yapacağız. Yatırım açısından aradığım şey bu”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner