Martha Stewart Cadılar Bayramından Esinlendiği Yeni NFT Koleksiyonunu Platformunda Yayınladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Martha Stewart Cadılar Bayramından Esinlendiği Yeni NFT Koleksiyonunu Platformunda Yayınladı

Amerikalı iş insanı, yazar, televizyon ünlüsü ve eski model olan Martha Stewart, Ethereum NFT koleksiyonları sunan yeni NFT platformunu başlatarak ilk NFT'lerini yayınladı.

martha nft

Amerikalı iş insanı, yazar, televizyon ünlüsü ve eski model olan Martha Stewart, Ethereum NFT koleksiyonları sunan yeni NFT platformunu başlatarak ilk NFT’lerini yayınladı.

Girişimci ve televizyoncu kişiliğiyle tanınan Martha Stewart, kitap, dergi, ev eşyaları gibi çeşitli sektörlerde, yaratıcı ve ticari arayışlarda başarıya ulaştı. Şimdi başarısına NFT’leri de eklemeye hazırlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Stewart, NFT’lere ayrılmış çevrimiçi bir platform olan Fresh Mint isminde yeni bir platform başlattı. Stewart’ın platformdaki ilk NFT koleksiyonu, Cadılar Bayramı temalı, ev yapımı balkabağıyla Stewart’ın özel yapım kostümler giyen fotoğraflarını içeriyor.

Koleksiyonda ayrıca Stewart’ın imzalı bir notu ve türünün tek örneği balkabağı oyma sanatının (Maniac Pumpkin Carvers tarafından yapılan) fotoğrafları olan bir “Oyma Koleksiyonu” müzayedesini de içeriyor.

martha stewart nft

Koleksiyoncular ayrıca CryptoPunks, Bored Ape Yacht Club veya Pudgy Penguins gibi koleksiyonlardan en sevdikleri NFT avatarlarının balkabağı oyulması için teklif verebilirler. Bu müzayedelerde, alıcı sadece balkabağının bir fotoğrafını Ethereum NFT’si olarak almakla kalmayacak, aynı zamanda fiziksel balkabağı olarak da evlerine gönderilmesi sağlanacak.

Stewart bir yayında konuyla ilgili şunları söyledi;

“Hayatım boyunca yetenekli sanatçılar, yaratıcılar ve girişimcilerle işbirliği yaptım. bu yüzden çok şanslıydım. NFT’leri yaratıcılık için yeni bir tuval ve blok zinciri sanatçıların IP’sini ve desteğini korumak için bir araç olarak görüyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x