Yükleniyor...

Mastercard ve Mourinho, Birleşik Krallık Vatandaşlarına İmzalı NFT Kazanma Şansı Sunuyor

Mastercard, müşterilerine dünyaca ünlü teknik adam José Mourinho ile ortaklaşa oluşturulan ilk non-fungible token'ı (NFT) kazanma şansı sunuyor.

mastercard nft

Mastercard, müşterilerine dünyaca ünlü teknik adam José Mourinho ile ortaklaşa oluşturulan ilk non-fungible token’ı (NFT) kazanma şansı sunuyor.

İngiltere’deki kart sahiplerine açık olan çekilişler, Mourinho’nun imzası bulunan animasyonlu bir NFT kazanma şansı sunacak. Kampanya kapsamında NFT’nin sahibi müşteriler arasından rastgele seçilecek.

Bu Mastercard’ın son zamanlarda patlama yaşayan NFT alanına ilk adımı. Bilindiği üzere rakip firma Visa, Ethereum blockchain’inde yer alan ve 10.000 benzersiz karakterden biri olan CryptoPunk 7610’u satın almak için 150.000 dolar ödemişti.

Mastercard’ın Küresel Elçisinden İmzalı NFT

İtalyan futbol kulübü Serie A kulübü Roma’nın şu anki baş antrenörü Mourinho, basın açıklamasına göre Mastercard’ın küresel elçisi. Eşi benzeri olmayan NFT, Mourinho’nun imzalı yazısıyla hareketli bir dijital futbolu sergiliyor. İngiltereli kart sahipleri, NFT’yi kazanma şansı için 30 Eylül’e kadar kaydolabilirler. Çekilişin bir parçası olarak Mastercard, Birleşik Krallık’taki bir Mastercard kart sahibini NFT kazananı olarak seçecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner