Yükleniyor...

Mawson Infrastructure Group, Canaan’dan 17.352 Adet ASIC Madencilik Cihazı Satın Aldı

Mawson Infrastructure Group Inc, Canaan'dan 17.

btc mining

Mawson Infrastructure Group Inc, Canaan’dan 17.352 adet Bitcoin (BTC) madencilik cihazı aldığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık madenciliği ve dijital varlık yönetimleri konusunda çeşitli operasyonları bulunan bir şirket olan Mawson Infrastructure Group Inc, Canaan’dan en yeni nesil ASIC Bitcoin madencilik cihazları satın aldı. 1.7352 adet cihaz alan şirket mevcut operasyonlarında da 1.5EH’ten fazla bir ekleme yapmış oldu.

Şirketin satın aldığı yeni nesil Avalon A1166 ve A1246 Bitcoin madencilerinin, 2022 yılında Mawson’ın ABD ve Avustralya’daki operasyonlarında kullanılması bekleniyor.

Mawson CEO’su ve kurucusu James Manning, satın alma işlemiyle ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

“Bugüne kadar harika bir ortak olan Canaan ile başka bir büyük sipariş için sözleşme imzaladığımız için çok mutluyuz. Canaan cihazları zamanında teslim etti. Tedarikin güvence altına alınması zorlaştığından ortaklığımızı güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz. ABD ve Avustralya’daki kapsamlı enerji altyapımızla birleştiğinde, bu birimleri 2021’in sonlarında ve 2022’nin başlarında çevrimiçi hale getirmeyi dört gözle bekliyoruz. CY21 hedefi 2000 PH ve CY22 hedefi 5000 PH’dir. Zamanında geldiğinde hissedarlar ile daha fazla donanım satın alma konusunda konuşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x