Anasayfa Altcoinler Max Keiser'a Göre Altcoin'ler Daha da Düşecek!

Max Keiser’a Göre Altcoin’ler Daha da Düşecek!

Medya kanalı RT’de yayınlanan ve ekonomi teorilerini içeren bir finans programı olan Keizer Report’a ev sahipliği yapan Max Keiser, “Altcoin’ler daha da düşecek, piyasanın tek hakimi Bitcoin olmaya devam edecek” diyerek altcoin’ler için olumsuz bir tablo çizdi.

Keiser kişisel Twitter hesabı üzerinden şunları söyledi:

“Bitcoin hakimiyeti yüzde 68,2 ve yüzde 80’e doğru gidiyor. Altcoin’ler Bitcoin lehine piyasadan teker teker yok olacaklar gibi görünüyor. 2014 – 2017 dönemi altcoin’lerin ve hard forklar’ın dönemiydi ve artık izi bile kalmadı. Altcoin’lerden BTC’ye geçmek de geç kalmamanızı dilerim.”

CoinMarketCap’in verilerine göre, TSİ 08:40 itibariyle Bitcoin hakimiyeti yüzde 68,3 seviyesinde ve 11.642 dolardan el değiştiriyor.

Keiser, 3 Ağustos’ta yaptığı açıklama ile Bitcoin’in bu hafta 15.000 doları göreceğini iddia etmişti. Keiser, ”Tahminime göre Bitcoin bu hafta 15.000 doları geçecek. Merkezi hükümetlerden, bankalardan tam güven almalarına ve merkezi bir yapıda olmalarına rağmen fiat paralar son yılların en düşük seviyesindeler” ifadelerini kullanmıştı.

Circle CEO’su Jeremy Allaire’ın düşüncesi Keiser’ın iddiasını bir bakıma destekliyor. Allaire, jeopolitik çatışmaların Bitcoin’in büyümesine katkı sağlayacağına inandığını söylemişti. Suların ısındığı ABD-Çin savaşı sonrası Bitcoin kendisini 10.000 doların üzerine attı ve dün gün içerisinde 12.000 doların üzerine kadar çıkmıştı.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Avatar
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları