Yükleniyor...

Max Keizer: Altcoin Fenomeni Bitti, Para Bitcoin’e Akacak

Amerikalı TV yayıncısı ve Bitcoin (BTC) boğası Max Keizer, CNBC ile yaptığı son röportajda, piyasa rallisinin altcoin'leri etkilemeyeceğini öne sürdü.

Altcoin ve Bitcoin

Amerikalı TV yayıncısı ve Bitcoin (BTC) boğası Max Keizer, CNBC ile yaptığı son röportajda, piyasa rallisinin altcoin’leri etkilemeyeceğini öne sürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Keiser, kripto para alanının geliştirilmesinin, Segregated Witness (Segwit) ve Lightning Network’un kullanılmaya başlamasıyla zincir dışı ölçeklendirmenin desteğiyle insanların bir değer deposu olarak Bitcoin’in değerini daha iyi anlamaya başladığını söylüyor. Keizer’a göre, bu durum kripto para sahiplerinin fonlarını en güvenli Blockchain’e (Bitcoin) geri getirmelerini sağladı.

Keizer, altcoin’lerin para kazandırmayacaklarını ve hatta yok olacaklarını, çünkü tüm paranın Bitcoin’e akacağını öngörüyor. Bitcoin’in piyasa hakimiyetinin yüzde 60’ı görmesiyle “altcoin fenomeni” bitti diyen Keizer, hakimiyet oranının yüzde 80 ile 90 arasında bir noktaya gelebileceğini iddia ediyor.

Kısa süre önce deneyimli trader ve piyasa analisti Peter Brandt, Bitcoin’in değerini artırmaya devam edeceğini, ancak bu değer artışından altcoin’lerin faydalanamayacağını öne sürmüştü. Brandt, 2017’deki boğa piyasasından farklı olarak, Bitcoin’deki değer artışının başak hiçbir yere etki etmeyeceğini söylüyor.

Haziran ayının sonlarında, ThinkMarkets’in baş piyasa analisti Naeem Aslam bir sonraki boğa koşusunda Bitcoin’in 60.000 ile 100.000 dolar arasında bir noktaya ulaşacağı öngörüsünde bulundu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x