Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Max Keizer: Altcoin Fenomeni Bitti, Para Bitcoin'e Akacak

Max Keizer: Altcoin Fenomeni Bitti, Para Bitcoin’e Akacak

ABONE OL:google-news

Amerikalı TV yayıncısı ve Bitcoin (BTC) boğası Max Keizer, CNBC ile yaptığı son röportajda, piyasa rallisinin altcoin’leri etkilemeyeceğini öne sürdü.

Keiser, kripto para alanının geliştirilmesinin, Segregated Witness (Segwit) ve Lightning Network‘un kullanılmaya başlamasıyla zincir dışı ölçeklendirmenin desteğiyle insanların bir değer deposu olarak Bitcoin’in değerini daha iyi anlamaya başladığını söylüyor. Keizer’a göre, bu durum kripto para sahiplerinin fonlarını en güvenli Blockchain‘e (Bitcoin) geri getirmelerini sağladı.

Keizer, altcoin’lerin para kazandırmayacaklarını ve hatta yok olacaklarını, çünkü tüm paranın Bitcoin’e akacağını öngörüyor. Bitcoin’in piyasa hakimiyetinin yüzde 60’ı görmesiyle “altcoin fenomeni” bitti diyen Keizer, hakimiyet oranının yüzde 80 ile 90 arasında bir noktaya gelebileceğini iddia ediyor.

Kısa süre önce deneyimli trader ve piyasa analisti Peter Brandt, Bitcoin’in değerini artırmaya devam edeceğini, ancak bu değer artışından altcoin’lerin faydalanamayacağını öne sürmüştü. Brandt, 2017’deki boğa piyasasından farklı olarak, Bitcoin’deki değer artışının başak hiçbir yere etki etmeyeceğini söylüyor.

Haziran ayının sonlarında, ThinkMarkets’in baş piyasa analisti Naeem Aslam bir sonraki boğa koşusunda Bitcoin’in 60.000 ile 100.000 dolar arasında bir noktaya ulaşacağı öngörüsünde bulundu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar