Yükleniyor...

Max Keizer: Bitcoin’in Hedefi 100.000 Dolar ve Ötesi

TV kanalı Russia Today'de (RT) Keiser Report'un sunucusu Max Keizer, Kitco News’in konuğu oldu.

Max Keizer Bitcoin 100.000 Dolar

TV kanalı Russia Today’de (RT) Keiser Report’un sunucusu Max Keizer, Kitco News’in konuğu oldu. Keizer, Bitcoin’in yatırımcılar için değerli bir mağaza olarak cazip bir seçim olduğu gerçeği hakkında konuştu. Keizer, “Bitcoin, pek çok avantajının yanı sıra altın niteliğine sahip olduğu için genellikle dijital altın olarak adlandırılır” açıklamasında bulundu.

Keizer ayrıca şunları söyledi:

Altın piyasasının bir parçasını yakalaması için 60.000, 70.000, 80.000 ve 100.000 dolarlık bir Bitcoin’den bahsediyoruz. Fiyat hedefim 100.000 dolar ve ötesinde olduğu için elimdeki hiçbir Bitcoin’i satmadım.

Keiser ayrıca Bitcoin için dip noktanın yaklaşık 3.200 olduğuna inandığını söyledi:

Merkez Bankaları Sistemi (Federal Reserve) kalıcı kantitatif gevşeme yapacaklarını işaret ettiğinde Bitcoin için dip nokta yaklaşık 3.200 dolardı. Merkez Bankaları Sistemi’nin hesap verme sorumluluğunun olmadığı açıkça gösteriliyor. Sonsuza dek para basacaklar, geri alma işlemi olmayacak ve dengeleme girişiminde bulunmayacaklar.

Kuşkusuz, piyasa yükseliyor ve Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) dahil olmak üzere birçok kripto para biriminin fiyatı oldukça arttı. Yatırımcılar bir sonraki büyük boğa koşusunun gerçekleşeceğini umuyorlar. Haberi hazırladığımız sırada Bitcoin fiyatı 8.081,91 dolardan el değiştiriyordu. Fiyattaki son 24 saatlik değişim ise yüzde +1,12’ydi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner