Melania Trump, Meşhur Şapkasını NFT Olarak Açık Artırmaya Çıkaracak • Coinkolik
Yükleniyor...

Melania Trump, Meşhur Şapkasını NFT Olarak Açık Artırmaya Çıkaracak

Eski First Lady Melania Trump Salı günü yaptığı açıklamada, 2018'de, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un ziyareti sırasında taktığı ünlü beyaz şapkayı, fiziksel olarak ve dijitalleştirilmiş NFT çizimleriyle birlikte açık artırmaya çıkaracağını duyurdu.

trump NFT

Eski First Lady Melania Trump Salı günü yaptığı açıklamada, 2018’de, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un ziyareti sırasında taktığı ünlü beyaz şapkayı, fiziksel olarak ve dijitalleştirilmiş NFT çizimleriyle birlikte açık artırmaya çıkaracağını duyurdu.

“Head of State Collection” adı verilen bu NFT için teklifler, Solana (SOL) üzerinden 11-25 Ocak tarihleri ​​arasında çevrim içi olarak yapılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Açık artırmanın duyurulduğu web sitesinin yaptığı göre, açık artırma 1.416 SOL’ye eşdeğer olan 250.000 dolardan başlayacak.

Fransız-Amerikalı tasarımcı Herve Pierre, geniş kenarlı beyaz şapkayı, Bayan Trump’ın isteği üzerine yaptı. NFT koleksiyon, Fransız sanatçı Marc-Antoine Coulon tarafından oluşturulan, Trump’ın şapkayı taktığı fiziksel ve dijital resimlerini de içeriyor.

NFT’den Elde Edilen Gelirin Bir Kısmı Çocukların Eğitimine Gidiyor

Melania Trump NFT

Duyuruda, gelirlerin bir kısmının, koruyucu ailedeki çocukların bilgisayar becerilerini geliştirmeleri için burs verileceği belirtiliyor.

Eski First Lady Trump, geçen ay NFT platformunu başlatarak kripto trendine katıldığını duyurmuştu.

Trump o zaman yaptığı açıklamada şunları söylemişti;

“Sanata olan tutkumu somutlaştıran ve Be Best girişimim aracılığıyla çocuklara yönelik bağlılığımı destekleyecek yeni NFT çalışmamı duyurmaktan gurur duyuyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x