Melanion Capital Kurucusu, Düzenleyicilerin Bitcoin'i (BTC) Yok Etmek İsteyeceğini Düşünmüyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Melanion Capital Kurucusu, Düzenleyicilerin Bitcoin’i (BTC) Yok Etmek İsteyeceğini Düşünmüyor

Melanion Capital kurucusu Jad Comair, kripto varlık düzenlemeleri hakkında konuştu.

melanion capital kurucusu duzenleyicilerin bitcoini btc yok etmek isteyecegini dusunmuyor

Melanion Capital kurucusu Jad Comair, kripto varlık düzenlemeleri hakkında konuştu. Comair düzenleyicilerin Bitcoin’i yok etmek istemeyeceğini söyledi. 

Melanion Capital kurucusu Comair, Bitcoin’in başarılı olduğu bir senaryoda düzenleyiciler tarafından yok edilmeyeceğini düşünüyor. Comair’in bu yorumu ise, geçtiğimiz günlerde düzenleyicilerin Bitcoin’i yok edebileceğini söyleyen ünlü milyarder yatırımcı Ray Dalio’ya cevap olarak geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daha önce aktardığımız üzere Dalio, düzenleyicilerin Bitcoin’i yok edebilecekleri yollara sahip oldukları için bu fırsatı değerlendirebileceği söylemişti.

Comair ise bu tür bir yorumun kendisine çok aşırı geldiğini söylüyor. Ona göre böyle bir hamle ancak otoriter ülkelerde söz konusu olabilir. CIO, ABD ve gelişmiş G7 ülkelerinin asla böyle bir adım atmayacağını düşünüyor. 

Comair ayrıca ABD’nin finansal sisteminde Bitcoin’i benimsediğine dikkat çekiyor. Birçok ABD’li yatırımcının kripto varlık piyasasına önemli miktarda fon ayırdığını söyleyen kurucu, kripto varlıkların yasaklanmasının da ekonomik ağ üzerinde olumsuz etkileri olacağını söylüyor:

“Genel olarak bunun çok uç bir senaryo olduğunu düşünüyorum ve ABD gibi gelişmiş bir ülkenin, hatta tüm G7 ülkelerinin bu kadar sert ve güçlü bir adım atacağını düşünmüyorum. Bu çok varsayımsal bir senaryo ve bunun gerçekleşeceğini sanmıyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x