Meltem Demirörs, Bitcoin'in (BTC) Yükselişe Hazır Olduğunu Düşünüyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Meltem Demirörs, Bitcoin’in (BTC) Yükselişe Hazır Olduğunu Düşünüyor

Coinshares CSO'su Meltem Demirörs, Bitcoin'in (BTC) önümüzdeki birkaç ay içerisinde yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor.

meltem demirors

Coinshares CSO’su Meltem Demirörs, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki birkaç ay içerisinde yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor.

CNBC’ye verdiği röportajda Demirörs, önümüzdeki aylarda Bitcoin’in değerini yukarıya çıkacak olan potansiyel katalizörler ile ilgili konuştu.

“Şu anda olası bir Bitcoin ETF onayı ile ilgili söylentiler duyuyoruz. Bu nakit ödemeli ve sözleşmeye dayalı ETF olacak olsa da, kriptoda söylentilere göre alım satım işlemi çok fazla. Bu nedenle dördüncü çeyrek için bunun büyük bir katalizör olduğunu söyleyebilirim”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Demirörs, Bitcoin satın almak için geliştirilen çeşitli platformların, bu yılın sonuna doğru varlığın büyümesini hızlandıracağına inanıyor.

“En önemlisi, kenarda bekleyen çok fazla nakit para ve birçok yatırımcı şu anda portföylerinde Bitcoin’e yer vermeyi ciddi bir biçimde düşünüyor. İster halka açık bir yatırım aracı, isterse Coinbase, Robinhood veya Square gibi platformlar aracılığıyla olsun, artık bunu yapmak için pek çok farklı yol bulunuyor. Bireysel ve kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e maruz kalmaları için oldukça seçenek bolluğu söz konusu”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x