Yükleniyor...

Mercatox Nedir? Ne İşe Yarar?

Günümüzde git gide benimsenen Bitcoin ve diğer kripto paralarla beraber birçok farklı platform da ortaya çıkmaya başlıyor.

MERCATOX KRIPTO PARA BORSASI BITCOIN BORSASI

Günümüzde git gide benimsenen Bitcoin ve diğer kripto paralarla beraber birçok farklı platform da ortaya çıkmaya başlıyor. Bu platformlar birçok kripto para yatırımcısının hayatını da daha kolay bir hale getiriyor. Mercatox da bu platformlardan birisi. Mercatox, kripto para dünyası kapsamında kullanıcılara akıllı sözleşmeler tabanlı  alım satım, ödeme ve eşten eşe transfer gibi birçok özellik sunuyor.

Mercatox, kendi ifadelerine göre farklı birçok özelliklere sahip bir platform olmanın ötesinde aynı azmanda kripto para dünyasında gelişmiş, modern bir finansal pazar yaratma amacında.

Mercatox’un Hikayesi

Firmanın hikayesi 2016 yılında kripto para dünyasının bir anda gelişmeye başladığı ve halk tarafından da benimsendiği bir dönemde başladı. Mercatox, kripto para ticareti yapmak isteyenler için bir cevap olarak büyük bir kripto para borsası olarak sunuldu. Borsa, başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye kadar tüm trader seviyeleri tarafından kullanılabilen bir platform haline gelmeyi amaçlıyordu.

600 binden fazla kullanıcısıyla Mercatox, Kasım 2019 başında Coinmarketcap’te ilk 100 borsadan biri olarak listelendi. Firma gelecekte çeşitli çalışmalarıyla daha da gelişeceklerini ifade ediyor. Firma görev tanımı olarak ise şu ifadeleri kullanıyor:

“Farklı arayüzümüzle ve aynı zamanda kullanıcılarımıza sunduğumuz hızlı yanıt, çözüm önerileri ile en iyi desteği vererek, kullanıcıların borsamız aracılığıyla kripto para piyasasına rahat bir biçimde erişmeleri için uygun bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.”

Mercatox; Bitcoin, Ethereum ve Litecoin kullanarak kripto para ticareti yapmak isteyen kullanıcılar için oluşturulan bir ticaret platformudur. Ayrıca yatırım faaliyeti ihtiyaçları için Mercatox’un kullanıcı bakiyesine para yatırmak veya çekmek isteyen kullanıcılar için “Para Yatırma ve Para Çekme” hizmeti de sunulmaktadır.

Mercatox şimdiye kadar yüzlerce kripto para birimini listelemiştir. Ve bu listelemenin de devam edeceği belirtilmektedir. Borsada şu anda 700’den fazla işlem çifti bulunmaktadır ve bu sayı sürekli artıyor.

Mercatox Avantajları Nedir?

  • İki seviyeli ortaklık programı
  • Sadakat Programı
  • Düşük fiyatlar

Firma sadece farklı yeteneklere sahip bir hizmet sağlamayı değil, dijital dünyada yeni bir finans pazarı yaratmayı planladığını her fırsatta dile getiriyor. Firmanın teknik ekibi ve finans ekibi, şu noktaları iyileştirmek için birlikte çalışıyor:

  • Borç Verme Programı
  • Piyasa Emri ve Stop Emri
  • Marj ticareti
  • DEX
  • Özel ticaret API’si ve Websocket API’si
  • İletişim

Müşteri memnuniyeti platform için çok önemli. Ekip hizmetlerini kullanan kullanıcılar için en iyi desteği sunmak için çalışıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner