Meşhur Doge NFT'si, Yeniden Satış İçin Parçalara Bölündü • Coinkolik
Yükleniyor...

Meşhur Doge NFT’si, Yeniden Satış İçin Parçalara Bölündü

Bloomberg'in haberine göre, kripto endüstrisinin en büyük meme'inin bir başka yan ürünü olarak, Dogecoin'in arkasında yer alan orijinal Shiba Inu görüntüsünün NFT'sinin kısmi mülkiyeti bugün $DOGE tokenleri şeklinde satışa sunuluyor.

doge

Bloomberg’in haberine göre, kripto endüstrisinin en büyük meme’inin bir başka yan ürünü olarak, Dogecoin’in arkasında yer alan orijinal Shiba Inu görüntüsünün NFT’sinin kısmi mülkiyeti bugün $DOGE tokenleri şeklinde satışa sunuluyor.

Mülkiyet, Haziran ayında NFT için 1.696.9 ETH yani 4 milyon ABD doları ödeyen PleasrDAO tarafından token haline getiriliyor. Bununla birlikte, merkezi olmayan finans liderlerinden oluşan bir kolektif olan PleasrDao, çoğunluk mülkiyetini elinde tutacak. DOGE için başlangıç ​​fiyatı, perakende yatırımcıları hedeflemek için 1 ABD dolarının altında olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Açık artırma, token’ları katılımcılara dağıtacak olan DeFi protokolü Miso’da başlayacak. Token’lar, merkezi olmayan borsa Sushi Swap’ta yalnızca Dogecoin’de değil, birçok kripto para biriminde yeniden satılmaya hazır olacak. PleasrDAO’nun şefi Jamis Johnson, Bloomberg’e şunları söyledi:

“Doge, tartışmasız tüm meme’lerin kralıdır ve PleasrDAO, dünyadaki herkesi, dünyanın kültürel tarihinin ayrılmaz bir parçası olan bir şeye sahip olmaya davet etmekten heyecan duyuyor. İnternet… Bir fikrin ortak mülkiyeti etrafında inşa edilmiş topluluklar için gelecek parlak ve internetin Mona Lisa’sı olan parçalanmış Doge’nin içinde yaşadığımız bu garip yeni dünyanın parlayan bir örneği olacağına inanıyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x