Yükleniyor...

Metaverse’te İlk Kez Televizyon Programı Çekilecek

Viewpark ve Soundpark, tamamen metaverse’te çekilecek olan ilk televizyon programı “Metaverse's Got Genius”ı izleyicinin beğenisine sunmaya hazırlandıklarını duyurdu.

metaverse muzik

Viewpark ve Soundpark, tamamen metaverse’te çekilecek olan ilk televizyon programı “Metaverse’s Got Genius”ı izleyicinin beğenisine sunmaya hazırlandıklarını duyurdu.

Programda, avatarların global bir müzik yarışmasında birbirleriyle rekabet edeceği bildirildi.

Metaverse’teki İlk Televizyon Programı: Metaverse’s Got Genius

metaverse

Viewpark ve Soundpark iş birliğiyle metaverse ortamında hazırlanan “Metaverse’s Got Genius” isimli yeni müzik yarışmasında, avatarların ödül kazanmak için birbirleriyle rekabet edeceği ve hayranlarıyla gerçek zamanlı olarak etkileşime geçeceği kaydedildi. Yarışmanın, 2023 yılı başlarında izleyici beğenisine sunulacağı aktarıldı.

Yarışmadaki şarkıların fikri mülkiyet haklarının alınmasına ilişkin süreci “For the Love of Music Fund” isimli bir fon destekleyeceği ve THIRTEEN Müzayede Evi’nin ise kostümler, dekorlar ve albüm kapağı gibi diğer unsurlara ilişkin hakları güvence altına almaya yardımcı olacağı belirtildi.

Öte yandan, Viewpark ve Soundpark, yarışma aracılığıyla yeni yetenekler için müzik kariyeri başlatmayı ve müzisyenlere yaptıkları müzik üzerinde daha fazla kontrol sahibi olma imkanı tanımayı amaçlıyor.

Yarışmacıların hayranları; sanal konserler, eğitimler, festivaller ve müzikallere katılım sağlayabilecek veya etkinlik alanından sanal arsalar satın alabilecek. Sanal arazi satışları, 20 Haziran 2022 tarihinde başlayacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner