Yükleniyor...

Miami Belediye Başkanı, Bitcoin’in Komünizmi Ortadan Kaldırabileceğini Düşünüyor

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Bitcoin'in toplumun tüm katmanlarına finansal ağda rol alma şansı verdiğini ifade etti.

suarez

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Bitcoin’in toplumun tüm katmanlarına finansal ağda rol alma şansı verdiğini ifade etti.

Suarez, Bitcoin’in zamanımızın en barışçıl devrimi olduğuna inanıyor. En önemli özelliklerinden bazularının komünizmi yok etme yeteneğine sahip olduğunu ve insanları özgürleştirecek büyük bir güç olduğu belirtti. Ayrıca seçimleri de demokratikleştirme potansiyeli bulunduğunu söyledi.

“What Bitcoin Did” programına katılan Suarez, Bitcoin’in ekonomiye nasıl yardımcı olabileceğini açıkladı.

Suarez, Bitcoin’in en önemli avantajının, insanların “çoğu zaman yozlaşmış aktörler vasıtasıyla vahşi enflasyona ve vahşi devalüasyona” maruz kalmadığı bir değişim sistemi yaratma yeteneği olduğunu ifade etti.

Suarez, Orta Amerika, Güney Amerika ve Afrika’daki birçok ülkenin varlığı yasal olarak kabul etmeyi düşünmesinin şaşırtıcı olmadığını vurguladı.

Bitcoin Mali Disiplin Oluşturacak

Suarez, varlığın politikacılar için herhangi bir tehdit oluşturmadığını söyleyerek sözlerine devam etti. Ona göre siyasi görüşü ne olursa olsun tüm liderler varlığı benimsemeli ve böylece ekonomilerine denge getirmelidir. Hükümetler Bitcoin basamadığı için, mali bir disiplin oluşmasına zemin hazırlayabilir.

Çin’in ABD’ye büyük bir iyilik yaptığını da ifade eden Suarez, ülkedeki birçok kişinin Bitcoin madenciliğinin yapıldığı yerlerde iş fırsatına sahip olduğunun altını çizdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x