Michael Jackson Tarafından Yapılan Marilyn Monreo Portresi, NFT Olarak Satışa Çıkıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Michael Jackson Tarafından Yapılan Marilyn Monreo Portresi, NFT Olarak Satışa Çıkıyor

"Popun Kralı" olarak tanınan Michael Jackson, aslında balmumu kalem ve pastel sanatçısı olarak da oldukça yetenekliydi.

jackson

“Popun Kralı” olarak tanınan Michael Jackson, aslında balmumu kalem ve pastel sanatçısı olarak da oldukça yetenekliydi. Jackson, müzik haricinde farklı sanat dallarıyla da ilgileniyordu.

Jackson’ın meydana getirdiği sanat eserlerinden oluşan koleksiyon, Jackson tarafından yakın arkadaşı ve iş ortağı Sir Brett Livingstone-Strong’a vasiyet edildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Norma Jean II isimli Marilyn Monroe’nun Giclee Portresi, Jackson’ın diğer büyüleyici eserlerinin yanı sıra, Livingstone-Strong ile bir dizi özel ticari işlemde giclee’yi satın alan Mike Visser’a aittir.

Picture7 3

Sir Brett-Livingstone-Strong, yaptığı anıtsal heykellerle ve Hollywood ünlülerinin portreleriyle tanınan Avustralya doğumlu bir sanatçıdır.

Strong ve Jackson, “Jackson-Strong Alliance” isimli bir ortaklık da kurmuştur. Bu ortaklığın amacı, hayal gücünü teşvik etmek ve dünyanın en dinamik sanat girişimini kurmaktı. Jackson ve Brett, sanatlarını uluslararası hayır kurumlarını desteklemek ve gezegeni korumak için kullandılar.

Marilyn Monroe’nın portresi, 4,5 milyon doların üzerinde bir değere sahip. Husl.io ve Visser bu portrenin dijital NFT’sini 277 ETH’ye satışa çıkarmış durumda. 277 ETH, yazı kaleme alındığı sırada yaklaşık 960 bin dolar değerinde.

Açık arttırma tarihi ise henüz netlik kazanmadı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x