Michael Jordan ve Oğlu, Solana Tabanlı Platform Başlatacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Michael Jordan ve Oğlu, Solana Tabanlı Platform Başlatacak

Efsanevi NBA oyuncusu Michael Jordan ve oğlu Jeffrey Jordan, 15 Aralık'ta yayınlanan bir duyuruya göre blockchain ve Web 3.

jordan

Efsanevi NBA oyuncusu Michael Jordan ve oğlu Jeffrey Jordan, 15 Aralık’ta yayınlanan bir duyuruya göre blockchain ve Web 3.0 teknolojisine girdiklerini açıkladı.

Baba ve oğul ikilisi Solana ağı üzerinde fan etkileşim platformu HEIR’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu platform ile Jordan, hayranları popüler sporcularla buluşturmayı amaçlıyor. Ayrıca, Jordan teknoloji platformuyla, Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiş “HEIR” adı verilen bir token başlatmayı hedefliyor.

Michael Jordan ve Oğlu, 2022’de Heir Platformunu Başlatacak, HEIR Token Solana Üzerine Kurulacak

michael jordan 1
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Michael Jordan ve oğlu Jeffrey Jordan’ın ortaklığıyla kurulan platform “teknoloji ve eğlenceye dayalı kültürel ilham veren tüketici şirketi” olarak 10 milyon dolar tohum sermaye topladı.

Jordans tarafından hazırlanan yeni teknoloji platformu, “HEIR” tokeni için Solana blok zinciri ağından da yararlanacak.

HEIR Platformu, Z ve Y Kuşağı Hayranlarına Ulaşmayı Hedefliyor

jeffrey jordan

Duyuruya göre, Heir platformu 2022’de başlatılacak. Proje Z kuşağı ve hayranları hedefliyor. Heir’in yeni nesil holding şirketi Jeffrey Jordan, Jeron Smith ve Daniel George tarafından yönetilecek.

Heir’in kurucu ortakları George ve Smith şunları söyledi;

“Platformumuz, pazar etkileşimi ve teknoloji destekli aktivasyonlar ile fandomun para kazanmasını ortaya çıkarıyor. İçerik oluşturuculara, özellikle Z ve Y kuşağı olmak üzere destekçilere yeni yollarla ulaşmaları için daha geniş etkileşim araçları sunmaktan heyecan duyuyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x