Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Michael Novogratz: Bitcoin 7.000 ila 10.000 Dolar Aralığında Konsolide Olacak

Michael Novogratz: Bitcoin 7.000 ila 10.000 Dolar Aralığında Konsolide Olacak

ABONE OL:google-news

Kripto para ticaret bankası Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su Michael Novogratz, Bitcoin’in (BTC) 7.000 dolar ila 10.000 dolar aralığında konsolide olacağını beklediğini söyledi.

Galaxy Digital’in üç aylık kazançlarının görüşüldüğü konferans sırasında konuşan Novogratz, “İleriye dönük olarak, Bitcoin muhtemelen 7.000 ila 10.000 dolar arasında bir yerde konsolide olacak.” değerlendirmesinde bulundu. Novogratz, “Eğer bu konuda yanılmıyorsam Bitcoin’in taşıyabileceği yeterli heyecan ve momentum var.” dedi.

Novogratz, bu yılki rallinin kripto para birimlerinde ana akım kabulüne ve Wall Street ve dev teknoloji firmaları tarafından Blockchain teknolojisine olan ilgiyi artırdığını bildirdi. Ona göre, Microsoft’un kimlik yönetimi için Bitcoin’in Blockchain‘inin kullanması ve Facebook’un kendi kripto para birimini başlatma hazırlığı yapması endüstriye büyük kredi sağladı.

Eski Fortress Grubu hedge fon yöneticisi ve Goldman Sachs Group Inc.’in ortağına göre, kripto para birimlerine olan algı değişmiş durumda:

Kripto bir deneydi. Şimdi gerçek mi, Lale mi? Kripto, dünyanın finansal ve tüketici altyapısının önemli bir parçası olacak.

Galaxy Digital’in yılın ilk çeyreğindeki kazançlarına gelince, şirket 31 Mart’ta sona eren üç aylık dönemde 12.9 milyon dolar net kar ettiğini açıkladı. Bir önceki yılın aynı döneminde şirket 134 milyon dolar net zarar etmişti. Şirketin gelirindeki artışın altında kripto varlıkların değer kazanması ve yatırım kazançları yatıyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar