Yükleniyor...

Michael Nye: Bitcoin Bir Daha 4.000 Doların Altına Düşmeyecek

Bitcoin fiyatında aylarca süren aşağı yönlü bir eğilim vardı.

Bitcoin Fiyatı 5

Bitcoin fiyatında aylarca süren aşağı yönlü bir eğilim vardı. İnsanlar, özellikle de fiyatı yukarı yönlü ittiren büyük boğa koşusuyla ilgili haberler gördüklerinde heyecanlanıyorlar.

Kripto topluluğundaki ünlü isimlerin çoğu Bitcoin fiyatının yükseleceğini öngörüyor. Bunlardan birisi de Michael Nye. Titan Ventures şirketinin kurucusu olan Michael Nye, Bitcoin fiyatının bir daha 4.000 doların altına düşmeyeceğini ve fiyatın uzun süreli bir boğa koşusuna gittiğini söyledi.

https://twitter.com/MrMichaelNye/status/1115879040550875136

4.000 Dolar Yeni Dip Seviye

Nye’nin söylemi Bitcoin için fiili bir öneme sahip. Bazılarına göre, Bitcoin fiyatı 5.000 dolardan gerileyecek olursa en fazla 4.200 dolara kadar düşebilir. Böyle bir durumda Bitcoin’i aşırı alım noktasına göreceği ve hızla 4.900 dolara geri döneceği üzerinde duruluyor.

Michael Nye’nin fikri bazıları için biraz heyecan verici olsa da kimisi için gerçekçi değil. Bunlardan birisi de kripto topluluğunun yakından tanıdığı Twitter kişiliği “Crypto Tyytan”.

Crypto Tyytan, Nye’nin fikrine katılmadığını ve bir boğa koşusunun yaşanmadan önce fiyatta 1 dip seviyenin daha görüleceğine inandığını belirtiyor. Crypto Tyytan ile benzer görüşte olan birçok isim daha var.

Öte yandan, Bitcoin birkaç gün önce 5.000 doların üzerine çıktı ve fiyat 5.000 doların üzerinde kalmak için önemli bir mücadele veriyor. Haberi hazırladığımız sırada Bitcoin 5.396 dolardan el değiştiriyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x